2024 ניסאן אקס טרייל החדש
ניסאן אקס טרייל החדש.
2024 ניסאן אקס טרייל החדש
ניסאן אקס טרייל החדש.

ניסאן חושפת את דגמי 2024 החדשים של ניסאן אקס טרייל אשר זכו למתיחת פנים מקיפה. אמנם מדובר בגרסה האמריקאית של הדגם (ניסאן Rogue) אך למעט הבדלים ביחידות ההנעה מדובר בדגם זהה לגרסה האירופית המשווקת אצלינו. יש לציין כי הגרסה לשוק האמריקאי הוצגה כשנתיים לפני זו האירופית, כך שייקח עוד זמן רב עד שנפגוש כאן את הגרסה המעודכנת של הדגם - להזכירם ניסאן אקס טרייל החדש הושק בישראל רק בחודש פברואר השנה. 

 

דגמי 2024 של האקס טרייל זכו לעיצוב חדש לפגוש הקדמי ובמיוחד לגריל הקדמי המציג את גריל הצלעות האופקיות החדש והרחב יותר של ניסאן אותו נפגוש בשאר דגמי המותג בהמשך. גם הפגוש האחורי זכה לעיצוב חדש וגימור בשחור מבריק ועיצובים חדשים לחישוקי הגלגלים משלימים את העדכון החיצוני לדגם. 

 

2024 ניסאן אקס טרייל החדש
ניסאן אקס טרייל החדש.

לעומת העיצוב החיצוני, תא הנוסעים נותר ללא שינוי ויזואלי למעט אופציות חדשות לגימור ושילובי הצבעים. השינוי המשמעותי בתא הנוסעים נמצא במערכת המולטימדיה "12.3 המעודכנת הכוללת כעת את שירותי הרשת של גוגל באופן מובנה, כגון סייען קולי, ניווט, חנות אפליקציות ייעודית לרכבים ועוד. 

 

ניסאן אקס טרייל החדש תא הנוסעים 2024
מולטימדיה חדשה.

בשוק האמריקאי ניסאן רוג' משווק עם מנוע 1.5 ליטר טורבו VC עם יחס דחיסה משתנה, שם מנוע זה מייצר 201 כ"ס לעומת 163 כ"ס באירופה. לנו יש כמובן את הגרסה ההיברידית e-POWER עם הספק כולל של 204 כ"ס בדגמי הנעה קדמית או 213 כ"ס בדגמי הנעה כפולה.

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
  • תגובות 10

תגובה...
תווים.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.