ב.מ.וו מספקת לנו הצצה לסדרה 4 קופה החדשה (G22) עם הכניסה של הדגם לשלב הסופי של המבחנים הדינמיים, השלב בו נהגים מקצועיים נוהגים על הרכב על מסלול המרוצים, בכבישים כפריים או בכבישים מהירים ומספקים משוב למהנדסים על הכיול של הדגם.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

סדרה 4 החדשה מבוססת כמובן על סדרה 3 החדשה, אך היא זוכה במספר שדרוגים שנועדו לשדרג את חווית הנהיגה והיכולות הדינמיות לעומת סדרה 3, זה כולל גג נמוך ביותר 57 מ"מ שאפשר להנמיך את מרכז הכובד ב-21 מ"מ, מפסק הגלגלים האחורי הרוחב ב-23 מ"מ ולגלגלים הקדמיים זווית שפיעה (קמבר) שלישית גדולה יותר. ב.מ.וו מציינת כי כל השינויים האלו, מאפשרים לדגם להציג יכולות דינמיות גבוהות משמעותית מאלו של סדרה 3.

לדגם פלטפורמה קשיחה יותר מזו של הדגם היוצא ובחברה מציינים כי שעות פיתוח רבות הושקעו במערכת ההיגוי האלקטרו-מכנית החדשה של הדגם בכדי לייצר מערכת המספקת היגוי חד ומדיוק ובעל משוב משופר בכדי לשדרג את חווית הנהיגה בדגם. ב.מ.וו מציינת כי למרות שדרוג היכולות הדינמיות, בזכות תכנון מחדש של המתלים מלפנים ומאחור והשימוש בבולמים החדשים שפיתחה החברה עבור סדרה 3 החדשה, נוחות הנסיעה והיכולת לספוג שיבושים שודרגה לעומת הדגם היוצא.

 

ב.מ.וו סדרה 4
דינמית יותר מהדגם היוצא.

כמו בסדרה 3 החדשה גם עם סדרה 4 קופה החדשה ב.מ.וו עמלה על חזרה ליסודות, רכב דינאמי ומהנה לנהיגה בלי עזרתם של מערכות אלקטרוניות או בולמים אדפטיביים. לגבי אלו האחרונים, ב.מ.וו ציינה שגם כך מרבית הלקוחות של סדרה 3 או 4 היוצאות לא בחרו בבולמים מסוג זה ולכן בחברה בחרו להשקיע יותר בפיתוח בולמים חדשים.

 

תא הנוסעים
זהה למוכר לנו מסדרה 3 החדשה.

עד להצגתה של ה-M4 במהלך השנה הבא, הדגם הבכיר של סדרה 4 החדשה הוא M440i xDrive המצויד במנוע שישה צילינדרים טורבו (B58) עם הספק מרבי של 374 כ"ס (לעומת 322 כ"ס בדגם היוצא) ונעזר במערכת מיקרו היברידית 48V המוספה בעת הצורך 11 כ"ס, בעיקר בזמן יציאה מהמקום. המנוע משודך לתיבת 8 הילוכים אוטו' של ZF (מהדור השלישי שלה) ולמערכת הנעה כפולה xDrive ודיפרנציאל מוגבל החלקה M Sport נשלט אלקטרונית מאחור. הדגם מצויד בנוסף במערכת בלימה משודרגת M Sport וחישוקי M קלים בקוטר "18.

מה ש- ב.מ.וו מצליחה להסתיר בתמונות זה את העיצוב הייחודי של חזית הדגם אותו ב.מ.וו הציגה עם הקונספט לדגם בחודש ספטמבר האחרון. תא הנוסעים מוסתר ברובו ע"י יריעות אך לא ממש קשה להבחין כי מדובר בעיצוב זהה לתא הנוסעים של סדרה 3.

 

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location