הונדה חושפת איור להונדה סיוויק סטיישן אשר תוצג כקונספט בתערוכת ז'נבה הקרובה.

הונדה סיוויק סטיישן תוצג בז'נבה

בתערוכת ז'נבה הקרובה שתיפתח בעוד כחודש ימים, הונדה תציג שני דגמי קונספט (לפחות): הונדה סיוויק סטיישן והונדה NSX הבאה, שהוצגה לאחרונה בתערוכת דטריוט.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

לקראת התערוכה, הונדה חושפת היום (יום ד') סקיצה לגרסת סטיישן לסיוויק האצ'בק האירופאית . זו הפעם ראשונה שהדגם האירופאי של הסיוויק יוצע בגרסת סטיישן, גרסה חשובה במיוחד עבור השוק האירופאי. למרות שמדובר בקונספט, בהונדה רומזים על כך שדגם הייצור הסופי, שיוצג בתערוכת פרנקפורט (ספטמבר 2013) יהיה כמעט וזהה לדגם התצוגה.

 

הונדה לא חושפת פרטים רבים על הדגם, אך בעבר היא סיפרה על נפח תא מטען של כ-470 ליטר והיצע המנועים צפוי להיות זהה לגרסת ההאצ'בק: 1.4 ליטר, 1.8 ליטר ו-1.6 ליטר טורבו דיזל החדש והחסכוני.

 

על אותה במה בתערוכת ז'נבה, הונדה תציג בבכורה אירופאית את הקונספט (דור II) להונדה NSX החדשה. הדגם החדש, שיגיע לפס הייצור לקראת סוף שנה הבאה, הוצג לאחרונה בתערוכת דטרויט עם תא נוסעים מוכן לייצור ועיצוב חיצוני שקרוב לגרסת הייצור ההמוני (אם אפשר לקרוא למכונית-על המונית).

 

הונדה NSX תהיה מכונית-על היברידית עם מערכת הנעה חדשה הנקראת בהונדה SH-AWD ומשלבת בין מנוע בנזין V6 מרכזי לשלושה מנועים חשמליים, שניים מלפנים ואחד מאחור.

 

סביר להניח שהונדה תציג בנוסף בתערוכת את הקונספט לקרוסאובר עירוני שלה שהוצג גם כן בתערוכת דטריוט בחודש שעבר.

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location