מיצובישי חושפת לראשונה את גרסת הסדאן של הסופרמיני ספייס סטאר (מיראז'), שתשווק בישראל לקראת סוף השנה/תחילת שנה הבאה.

מיצובישי ספייס סטאר סדאן - משפחתית סדאן קומפקטית חסכונית וזולה

לאחר שהוצגה מוקדם יותר השנה כקונספט מיצובישי G4, מיצובישי חושפת היום (שלישי) תמונה ראשונה למיצובישי אטראז' (Attrage), משפחתית קומפקטית חדשה לחברה שהיא גרסת הסדאן לסופרמיני מיצובישי ספייס סטאר. גרסת הסדאן של הספייס סטאר תשווק כאן בישראל בסוף השנה, אך עוד לפניה - בחודש הבא - תשווק כאן גרסת ההאצ'בק של הדגם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

מיצובישי ספייס סטאר סדאן (המשווקת גם כמיצובישי מיראז'), מיועדת להתחרות ברכבים כגון יונדאי i25, פיג'ו 301, קיה ריו סדאן וכו'. למרות שהיא מיועדת בעקרון לשווקים מתפתחים, היא מוגדרת כמכונית גלובלית אשר תשווק בכל העולם כולל באירופה וארה"ב וכאמור, תשווק גם כאן בישראל.

 

מיצובישי ספייס סטאר סדאן, תשווק עם מנוע 1.2 ליטר שלושה צילינדרים בהספק של 80 כ"ס ומומנט של 10.8 קג"מ, אשר ישודך לתיבת הילוכים רציפה CVT או תיבת 5 הילוכים ידנית. הדגם צפוי להציע צריכת דלק משולבת של בין 20-22 ק"מ לליטר. נתוני ההספק אולי נשמעים חלשים למדי, אך צריך לזכור שהדגם קל משקל כאשר גרסת ההאצ'בק שוקלת כ-850 ק"ג – כמשקלה של מכונית עירונית ממוצעת.

 

כמו גרסת ההאצ'בק, גם גרסת הסדאן תיוצר בתאילנד כאשר השיווק המקומי יחל בחודש יולי הקרוב ובשאר העולם לקראת סוף 2013/תחילת 2014.

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location