ניסאן אלמרה החדשה (ורסה בארה"ב) תחזור בקרוב לישראל כמשפחתית סדאן קומפקטית שתתחרה בעיקר במיצובישי אטראז' ויונדאי i25.

2015 ניסאן אלמרה

קרסו מוטורס, יבואנית ניסאן לישראל, צפויה להתחיל בקרוב בשיווקה של ניסאן אלמרה 2015 החדשה, המשפחתית הקמפקטית של ניסאן שהוצגה עוד בשנת 2011 וזכתה לאחרונה למתיחת פנים. האלמרה החדשה משווקת במספר רב של מדינות בעולם (כ-170) ומשווקת תחת שמות נוספים כגון ניסאן סלפי, סאני בסין ו-ורסה בארה"ב.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

בעוד האלמרה (1995-2006) ששווקה כאן בעבר הייתה מכונית משפחתית ממוצעת, זו החדשה היא משפחתית קומפקטית ופשוטה המבוססת על המיקרה (והנוט החדשה) וכאן היא תתחרה בעיקר מול מיצובישי אטראז', יונדאי i25 וקיה ריו סדאן. כיאה למשפחתית קומפקטית, האלמרה החדשה נבדלת ממשפחתית רגילה – בכל הקשור למידות – בעיקר במידת הרוחב הצרה יחסית העומדת בדגם על 1.70 מטר. שאר המידות משפחתיות למדי עם אורך של 4.42 מטר, גובה של 1.50 מטר ובסיס גלגלים של 2.59 מטר. נפח תא המטען מכובד ועומד על 490 ליטר.

 

בעוד ברוב העולם הדגם משווק עם מנוע 1.5 ליטר, אצלנו היא תשווק כמו בארה"Cב עם מנוע 1.6 ליטר בהספק מרבי של 109 כ"ס ב-6,000 סל"ד ומומנט מרבי של 14.78 קג"מ ב-4,400 סל"ד. המנוע משודך לתיבת הילוכים רציפה Xtronic CVT, בארה"ב היא מוצעת גם עם תיבת 4 הילוכים אוטו' וכן עם תיבת הילוכים ידנית. לדגם צריכת דלק משולבת של 14.9 ק"מ לליטר (לפי תקן EPA האמריקאי).

 

כמכונית המיועדת בעיקר לציי רכב, התמחור של האלמרה החדשה צפוי להשתוות למתחרות הישירות שלה, כלומר בין 90-115 אלף שקל. רמת האבזור בדגם צפויה להיות תחרותית ולכלול 4 חלונות חשמל, מראות צד חשמליות, מערכת שמע (מולטימדיה?), דיבורית BT, בקרת שיוט, מזגן רגיל, שליטה מההגה על השמע והטלפון ועוד.

 

ניסאן אלמרה החדשה מסמלת את חזרתה של ניסאן בישראל אל שוק המשפחתיות, שוק ממנו נעדר המותג בשנים האחרונות. אל האלמרה, אמורה הייתה להצטרף עוד קודם ניסאן פולסאר החדשה, אך שיווקה של זו נדחה נכון לעכשיו.

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location