קרסו מצרפת עוד מתחרה למכוניות הסופרמיני הידניות והזולות עם אקו מיקרה ידנית עם צריכת דלק של 20 ק"מ לליטר.

ניסאן אקו מיקרה ידנית - עכשיו ב-74900 שקל

קרסו מוטורס מצרפת עוד עוד מתחרה לשוק הסופרמיני הידניות מתחת ל-80 אלף ש"ח ומתחילה בשיווק ניסאן אקו מיקרה ידנית במחיר של 74,900 ש"ח, כ-27 אלף ש"ח פחות מהגרסה האוטומטית עם הגיר הרציף, הפרש שלמעשה אומרה שהגרסה האוטומטית מתומחרת פשוט גבוהה מידי, כמו כל דגמי הסופרמיני בישראל.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

ניסאן אקו מיקרה מצוידת במנוע 1.2 ליטר שלושה צילינדרים בהספק של 80 כ"ס ב-6,000 סל"ד ו-12 קג"מ ב-4,000 סל"ד. עם תיבת 5 הילוכים ידנית היא מציעה ביצועים של 13.7 שניות בהאצה מ-0 ל-100 קמ"ש ומהירות מרבית של 170 קמ"ש. צריכת הדלק המשולבת עומדת על 20 ק"מ לליטר.

 

המיקרה הידנית תשווק ברמת הגימור Visia הכוללת 2 חלונות חשמל, מערכת שמע מקורית ושליטה מההגה על מערכת השמע ודיבורית BT, שש כריות אוויר ובקרת יציבות.

תגובות (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

לחברה שלי יש בדיוק כזאת רק בצבע אחר והיא נוסעת מצויין. ממה שיצא לי לנהוג עליה לוקחת גם סיבובים כמו שצריך.

This comment was minimized by the moderator on the site

מת לראות אותה על הכביש. מה שבטוח המחיר שלה יהיה הרבה יותר גבוה.

This comment was minimized by the moderator on the site

נתקלתי בבעיה בדגם ידני, קודם כל רכב נמכר כאשר האורות האחוריים לא עבדו בנסיעה, שנית, כאשר תיקנו את התקלה (תוצאה מכיוונון מחשב רכב שגוי במוסך קרסו לפני המכירה, הבנתי שאני לא היחיד שקנה את הרכב עם...

נתקלתי בבעיה בדגם ידני, קודם כל רכב נמכר כאשר האורות האחוריים לא עבדו בנסיעה, שנית, כאשר תיקנו את התקלה (תוצאה מכיוונון מחשב רכב שגוי במוסך קרסו לפני המכירה, הבנתי שאני לא היחיד שקנה את הרכב עם הבעיה), לא ניתן לכבות את האורות ברכב כשהמנוע עובד. בקרסו קבלתי הסבר שמדובר על מערכת "תאורת יום" שלא מאפשרת לכבות אורות כלל כשהמנוע פועל, תקדים בשוק הרכב ישראלי.

המשך קריאה
There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location