ניסאן חושפת לראשונה את המוראנו קרוס-קבריולט המדהימה בתערוכת לוס אנג'לס. ואנחנו מוסיפים ואומרים "אינעל אבו טידה".

ניסאן מוראנו קרוס-קבריולט 2011

ניסאן חשפה היום באופן רשמי את המוראנו קרוס-קרביולט 2011. כבר כתבנו בעבר כמה שאנחנו סקפטיים לגבי המראה הסופי, אך ניסאן לא מפסיקה להפתיע ולאחר הג'וק, מגיע תורו של המוראנו קרוס-קבריולט. נכון, לא מדובר בדוגמנית מצודדת והיא גם לא תהיה הכי יפה על הכביש, אך צריך להוריד את הכובע בפני ניסאן לא רק על העיצוב המוצלח אלא בעיקר על התעוזה והולדה של קטגוריית רכב חדשה.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

עיצוב הפנים הוא שידרוג של רמת הגימור הגבוהה ביותר של המוראנו, עם השאלה ברורה של עיצוב פנים מדגמי אינפיניטי. לפי ניסאן, המוראנו קרוס-קבריולט, הוא הפתרון האולטימטיבי לכל תחלואי היום יום ברכבי קבריולט רגילים כגון, תא מטען קטן מידי, מקום ליושבים מאחור וחוסר גמישות בחיי היום יום. נפח תא כשהגג מקופל עומד על 209 ליטר סבירים ביותר וכשהגג סגור, נפח תא המטען עומד על 348 ליטר.

 

המוראנו מצוידת במנוע משופר קלות, המוכר מה-מוראנו קרוסאובר. 3.5 ליטר V6 בהספק 265 כ"ס ו-34.3 קג"מ. המנוע משודך לתיבת הילוכים רציפה מהדור השני Xtronic  CVT וההנעה היא כמובן לכל ארבעת הגלגלים.

 

לבסוף נשאר כמובן רק לשאול, איך חברה המגלה כזו תעוזה עיצובית וכלכלית, מוציאה תחת ידה עיצוב מהסוג הגורם לפיהוק כמו ה-ניסאן טידה.

תגובות (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

הוא נראה קצת מגושם, אל המוראנו קבריולט הזו, זו חתיכת יציאה של ניסאן, בכלל נדמה שהמזרח מתחיל לשלוט במערב

This comment was minimized by the moderator on the site

אמנם יחודית אבל עדיין ניסאן, מותג שלא נחשב יוקרתי בישראל, אולי ים תהיה גרסה דומה לאינפיניטי יהיה לה סיכוי

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location