המיקרה החדשה/מחודשת שזכתה לאחרונה למתיחת פנים לדגם 2014 נוחתת בישראל עם עיצוב משודרג, יותר אבזור ואותו מנוע 1.2 ליטר שלושה צילינדרים.

ניסאן מיקרה החדשה בישראל - מתיחת פנים

קרסו מוטורס, יבואנית ניסאן בישראל, תחל בקרוב בשיווקה של הסופרמיני ניסאן מיקרה החדשה לאחר שהדגם (דור רביעי) זכה לאחרונה למתיחת פנים מקיפה. המיקרה תשווק עם מנוע 1.2 ליטר 80 כ"ס המשודך לתיבת ידנית או רציפה והיא תוצע במחירים שלא השתנו: 76 אלף שקל לדגם הידני ו-100 אלף שקל לדגם האוטו'.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

בחודש יוני האחרון, ניסאן הציגה את המיקרה החדשה כאשר עיקר השינוי בדגם כולל: חזית בעיצוב חדש לחלוטין ו"גברית" למראה, עדכון לפנסים הבלימה ולדלת תא המטען וכן חישוקי "15 קלים בעיצוב חדש. בתא הנוסעים, ניסאן שיפרה את איכות החומרים והגימור ושדרגה את אבזור הבסיס.

 

הדגם ישווק ברמת גימור אחת VISIA הכוללת מערכת שמע מקורית, כניסת USB שלא הייתה בעבר, שליטה מההגה על מערכת השמע, 2 חלונות חשמל קדמיים, מראות צד חשמליות, משענת יד לנהג, דיבורית BT עם שליטה מההגה. בדגם האוטו' רשימת האבזור כוללת מערכת בקרת אקלים, בקרת שיוט ומגביל מהירות.

 

יחידת ההנעה של המיקרה לא השתנתה: מנוע 1.2 ליטר 3 צילינדרים בהספק מרבי של 80 כ"ס ב-6,000 סל"ד ומומנט מרבי של 11.2 קג"מ ב-4,000 סל"ד. צריכת הדלק גם כן לא השתנתה ועומדת בדגם הידני עומדת על 20 ק"מ לליטר ו-18.5 ק"מ לליטר בדגם האוטו'.

 

מחירים:

מיקרה ידנית: 75,900 שקל.

מיקרה אוטו': 99,900 שקל.

 

 

ניסאן מיקרה 2014:

 

ניסאן מיקרה 2010:

תגובות (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

הקליאו החדשה שווה עוד 5000 שח תוספת!!<br />רכב הרבה יותר יפה, יותר מאובזר ומנוע וגירהרבה יותר טובים!!!

This comment was minimized by the moderator on the site

אין לה סיכוי , מיצובישי ב 20000 פחות , נתונים זהים .

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location