המקסימה 2019 החדשה נוחתת עם עיצוב מוחצן יותר, מערכת מולטימדיה עדכנית ורשימת אבזור עשירה.

 

קרסו מוטורס, יבואנית ניסאן בישראל, החלה בשיווק דגמי 2019 המחודשים של ניסאן מקסימה, מכונית הסאלון של ניסאן אשר זכתה לאחרונה למתיחת פנים הכוללת עיצוב מעודכן, שדרוג לגימור בתא הנוסעים, מולטימדיה עדכנית ומערכות בטיחות משודרגות. המקסימה תשווק בדגם אחד ובמחיר של 244,990 שקל, הוזלה של 5,000 שקל מהדגם היוצא. במסגרת ההשקה, הדגם נמכר במחיר מבצע של 234,990 שקל.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

חזיתה של המקסימה זכתה לפגוש בעיצוב חדש עם גריל V-motion גדול ובולט יותר והפנסים הראשיים זכו ליחידות תאורה חדשות (LED מלא). מאחור נמצא עיצוב חדש לפנסים ולפגוש האחורי שבתחתיתו נמצא 4 סופיות אגזוז בולטות במקום 2 בדגם היוצא. התוצאה היא מראה מודרני ומוחצן עוד יותר מזה של הדגם היוצא.

 

2019 ניסאן מקסימה החדשה
חזית חדשה ואגרסיבית יותר.

בתא הנוסעים לא נמצא שינויים ויזואליים, אך כן נמצא מערכת מולטימדיה "8 עדכנית עם הרחבה לאנדרואיד אוטו ואפל קאר-פליי, 4 כניסות USB (שתיים מאחור) כולל שתי כניסות טייפ C לטעינה מהירה ומסך "7 בלוח המחוונים הכוללת התראה על דלת אחורית בכדי למנוע שיכחה של ילדים ותצוגת הכוונה של מערכת הניווט.

 

2019 ניסאן מקסימה החדשה תא הנוסעים
מולטימדיה עדכנית וכניסת USB טייפ C.

מפרט הבטיחות בדגם שודרג גם הוא והוא כולל כעת, בין היתר: 10 כריות אוויר (לעומת 6 בדגם היוצא) בלימה אוטונומית, ניטור שטח מת כולל תנועה חוצה מאחור, מערכת התרעה על עייפות הנהג, בקרת שיוט אדפטיבית ועוד. לאור העובדה שהדגם מגיע לישראל ללא בקרת סטייה מנתיב, המקסימה מצוידת גם במערכת MOVON בהתקנה מקומית שמוסיפה התרעה על סטייה מנתיב יחד עם זיהוי הולכי רגל ודו גלגלי.

 

2019 ניסאן מקסימה החדשה
עיצוב חדש לפנסים ולפגוש גם מאחור.

בתחום ההנעה אין שינוי והמקסימה ממשיכה לעשות שימוש במנוע 3.5 ליטר V6 אטמוספרי בהספק מרבי של 300 כ"ס ומומנט מרבי של 36 קג"מ המשודך לתיבת הילוכים CVT רציפה. זה מספיק בכדי להאיץ את הדגם מעמידה ל-100 קמ"ש בזמן של 5.9 שניות. צריכת הדלק המשולבת בדגם עומדת על 10.2 ק"מ לליטר.

המקסימה תשווק ברמת הגימור אחת (SL) הכוללת, בין היתר: דיבורית BT, מערכת שמע של BOSE עם 11 רמקולים, ריפודי עור ומושבים קדמיים חשמליים, בקרת אקלים מפוצלת עם יציאות לאחור, מפתח חכם וכפתור התנעה, חלון גג חשמלי כפול, חישוקי סגסוגת "18, מצלמה אחורית, חיישני תאורה, חיישני חניה אחוריים בהתקנה מקומית ועוד. 2019 ניסאן מקסימה - מפרט טכני מלא להורדה.

 

תגובות (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

250000 שקל וכל האיבזור בהתקנה מקומית.
חחחחח

This comment was minimized by the moderator on the site

אין מקום לרכב כזה בישראל, ולראיה כמעט ולא נמכרו יחידות ממנו

This comment was minimized by the moderator on the site

המחיר היה כבר, זה לא הוזלה ולא נעליים

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location