הג׳וק החדש ישמור על העיצוב הייחודי והמוכר של הדגם הנוכחי, אך יציג שדרוג משמעותי בכל שאר התחומים.

 

כאשר הדור הראשון של ניסאן ג׳וק הושק בישראל בשנת 2010, הוא הפך בן לילה ללהיט מכירות מקומי, זה לא רק העיצוב המלהיב והייחודי אלא גם היותו הקרוסאובר העירוני הייעודי הראשון בישראל בתקופה בה סגמנט הקרוסאוברים זכה לתאוצה עצומה במכירות.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

בשנים הראשונות לשיווקו הג׳וק היה ביצה במטילה זהב עבור קרסו מוטורס המשווקת, אך בהמשך הגיעו לישראל מתחרים מודרניים ומוכשרים יותר שענו על לנקודות החולשה של הג׳וק, בעיקר המרווח המצומצם במושב האחורי ותא המטען הצנום (ואם רוצים אפשר להוסיף גם חוסר של מערכות בטיחות מתקדמות, נוחות נסיעה בינונית ועוד).

 

ניסאן ג׳וק
הג׳וק החדש ישמור על כל מאפייני העיצוב הייחודיים של הדגם הנוכחי.

אז לאחר 9 שנות דגם, ניסאן תחשוף השנה את הדור השני של הג׳וק שמצד אחד ישמור על הנקודות החזקות של הדגם הנוכחי - העיצוב המגניב והייחודי שנשאר נאמן לעיצוב של הדגם היוצא לפי כל תמונות הריגול של הדגם - אך צפוי להציג שדרוג בכל התחומים האחרים, החל מהמרווח לנוסעים, תוספת של מערכות בטיחות מתקדמות וכן יחידות הנעה מודרניות וחדשות.

הג׳וק החדש יתבסס על פלטפורמת CMF-B של הברית רנו-ניסאן, פלטפורמה המשרתת גם את הקליאו החדשה של רנו שהוצגה לאחרונה. הפלטפורמה החדשה והקשיחה יותר מזו של הדגם הנוכחי תאפשר לניסאן להגדיל את בסיס הגלגלים של הדגם הצפוי לעומת על כ-2.58 מטר לעומת 2.53 מטר בדגם הנוכחי, גם מידת הרוח צפויה לגדול בין 2 ל-3 ס״מ.

 

היצע המנועים בדגם צפוי להיות דומה/זהה להיצע המנועים של הקליאו החדשה, כלומר מנוע 1.0 ליטר שלושה צילינדרים טורבו עם 100 כ״ס ובשידוך לתיבת הילוכים ידית או רציפה, מנוע 1.3 ליטר טורבו עם 130 כ״ס המשודך לתיבת EDC כפולת מצמדים ומנוע 1.5 ליטר דיזל עם 85-115 כ״ס. כמו במקרה של הקליאו החדשה, ניתן לצפות כי גם הג׳וק של ניסאן ישווק עם מערכת הנעה היברידית על בסיס מנוע 1.6 ליטר וסוללת ליתיום יון בקיבולת של כ-1.2kWh. סביר להניח כי בשוק האמריקאי הג׳וק ישווק עם מנוע 1.6 ליטר טורבו.

 

הדור הראשון של הג׳וק לא שווק בישראל עם מערכות בטיחות מתקדמות, הדור השני צפוי כבר להציע שפע של מערכות כאלו, כולל מערכת שמירה על מרכז נתיב הנסיעה, בקרת שיוט אדפטיבית, בלימה אוטונומית ועוד.

 

מתי ניסאן תחשוף את הג׳וק החדש? האופציה המוקדמת ביותר היא בתערוכת ניו יורק הקרובה בסוף חודש אפריל הקרוב או לכל המאוחר בתערוכת פרנקפורט בחודש ספטמבר הקרוב.

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location