סקודה חושפת איורים נוספים לקונספט ויז'ן C אשר יוצג בז'נבה כקדימון לדגם קופה 4 דלתות עתידי – אוקטביה CC?

סקודה ויז'ן C קונספט 2014

רבים רוכשים את דגמי סקודה בזכות האיכות הכוללת או התכנון החכם לטובת רווחת הנוסעים, אך מעטים הם הבוחרים בסקודה בשל אמוציות כל שהן שעיצובם של דגמי סוקדה מעוררים בהם. הקונספט ויז'ן C שיוצג בשבוע הבא בז'נבה והנחשף כאן באיורים נוספים שסקודה משחררת, בא לטפל בדיוק בנקודה זו ולהכניס למותג השמרן והרציני הזה קצת פלפל ואמוציות – בחירה במותג מתוך רגש ולא רק מהשכל.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

הקונספט VisionC מספק לנו הצצה לדגם קופה 4 דלתות עתידי של סקודה שיוצג לקראת 2016 וימוצב בין האוקטביה לסופרב. הקונספט בהחלט נאה, אך בסך הכל עדיין שמרני ומאוד "פולקסווגני" בעיצובו. כמו בכל דגמי סקודה, גם בדגם שלכאורה אמור להיות "חסר הגיון תכנוני", נמצא תא מטען שימושי עם דלת ליפט-בק כמו באוקטביה, כך שלמעשה מדובר בחמש דלתות קופה.

 

הדגם המבוסס על פלטפורמת MQB, מצויד במנוע 1.4 ליטר TSI עם הזרקת דלק ישירה בהספק מרבי של 110 כ"ס המוזן בדלק או גז (CNG). לפי סימולציות שסקודה ביצעה, מנוע זה בעל צריכת גז שוות ערך לצריכת דלק של 25.5 ק"מ לליטר. פליטת ה-C02 עומדת על 91 גרם/ק"מ, מה שאומר שעם מנוע זה ה-VisionC כבר מוכנה לעמוד בתקנות פליטת ה-CO2 של האיחוד האירופאי לשנת 2020.

 

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

זה נראה כמו אוטו על בסיס האודי A7 רק עם מנוע פי שתיים יותר קטן...

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location