לראשונה, סקודה תשווק את הסופרב בגרסת סקאוט, עם הנעה כפולה והגבהת מרכב, עיצוב ייחודי ומנועים בהספקים של 190-272 כ"ס.

 

במקביל לחשיפת הסופרב סדאן וסטיישן המחודשות, סקודה חושפת גרסת סקאוט ראשונה לסופרב. גרסת הסקאוט לסופרב מעניקה לדגם מראה של רכב פנאי יחד עם הגבהת מרכב והנעה כפולה.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

הסופרב סקאוט מבוססת על מרכב הסטיישן ועל המראה הקרבי אחראיים מגלש קדמי ואחורי, חצאיות צד בולטות, קישוט בתי הגלגלים בפלסטיק שחור וחישוקי "18 בעיצוב ייחודי לדגם (אופציה לחישוקי "19). חבילת RoughRoad מוצעת בדגם כסטנדרט, חבילה המוסיפה מיגון גחון למנוע ולתחתית המרכב ומתלים משודרגים עם הגבהת מרכב של 15 מ"מ - כלומר לא יותר משבילים.

 

2020 סקודה סופרב סקאוט
סקודה סופרב סקאוט.

בתחום ההנעה, סקודה סקאוט מצוידת כסטנדרט בהנעה כפולה ולקוחות הדגם יוכלו לבחור מבין שני מנועים: מנוע דיזל 2.0TDI עם 190 כ"ס ו-40.8 קג"מ או מנוע בנזין 2.0TSI עם 272 כ"ס ו-35.7 קג"מ.

תא הנוסעים של הסופרב סקאוט יברך את הנוסעים בגימור עץ ייחודי לגרסה הזו ובריפודי מושבים SCOUT ייחודיים עם תפירה קונטרסטית. רוכשי הדגם יוכלו לשדרג לריפודי אלקנטרה/עור עם תפירה קונטרסטית בצבע חום. חימום למושבים הקדמיים מגיע כסטנדרט וכאופציה ניתן להוסיף חימום גם למושבים הקיצוניים מאחור.

 

2020 סקודה סופרב סקאוט תא הנוסעים
תא נוסעים בגימור ייחודי.

למערכת המולטימדיה נוסף מסך ייעודי לדגם ולבורר מצבי הכיול נוסף מצב שטח. לקוחות הדגם יוכלו לשדרג את החוויה באמצעות חבילת שינה עם משענות ראש גדולות יותר ושמיכה עם מקום אחסון ייעודי או באופציה לכיוון חשמלי של המושבים הקדמיים גם מתא המטען.

 

 

תגובות (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

ואנחנו כרגיל נדרש לשלם מעל 300000₪
עבור סקודה.

This comment was minimized by the moderator on the site

אין לך מה לדאוג, צ'מפיון מוטורס לא יביאו אותה לארץ. בדיוק כמו שלא מביאים אוקטביה 4 על 4 וסיאט לאון גרסת שטח.

This comment was minimized by the moderator on the site

הלוואי עלי. רץ למלא לוטו

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location