קבלו את הסופרמיני הזולה בישראל, סקודה פאביה 1.4 ידנית ברמת גימור אמביינט מוצעת ב-69,000 ש"ח בלבד.

סקודה פאביה

הם נלחמים, אתם מרווחים. חטיבת סקודה מבית צ'מפיון יוצאת במבצע החל מה- 15/08 בו תוצע סקודה פאביה אמביינט במחיר של 69,000 שקל בלבד !! כך יוצא שהפאביה הינה הסופר מיני הראשונה בישראל המוצעת במחיר מתחת ל- 70,000 שקל. המבצע יתקיים לתקופת זמן מוגבלת או עד גמר המלאי בכל אולמות הרשת ברחבי הארץ.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

הפאביה אמביינט מצועת עם מנוע בנפח 1.4 ליטר, המציע הספק של 86 כ"ס ב-5,000 סל"ד ומומנט מרבי של 13.5 המושגים ב- 3800 סל"ד. המנוע משודך לגיר ידני חמישה הילוכים ומציע ביצועים של 12.4 שניות 0-100 קמ"ש ומהירות מרבית של 174 קמ"ש יחד עם צריכת דלק משולבת של 15.4 ק"מ לליטר. לסקודה פאביה מידות של 3,992 מ"מ אורך, 1,642 מ"מ רוחב, 1,498 מ"מ גובה ובסיס גלגלים של 2,462 מ"מ.

 

אבזור הפאביה אמביינט שבמבצע לא השתנה במאומה וכולל הגה כוח מתכוונן, מראות צד מופעלות חשמליות, ארבעה חלונות חשמל, נעילה מרכזית, רדיו דיסק מקורי, משענת יד קדמי ועוד. מלבד ההטבה הכספית לרוכשי הדגם במהלך אוגוסט יוצעו גם הסדרי מימון אטרקטיביים. משמעותית לא פחות הינה האספקה המיידית עבור הרוכשים, זאת לאור זמני המתנה של לפחות מספר שבועות עבור דגמים אחרים במותג בשל ביקוש גבוה.

 

קובי בלום, מנהל חטיבת סקודה: "אנו שמחים להציע ללקוחותינו את הסופר מיני הזולה בישראל בתקופה הקרובה. אנו מאמינים ששילוב בין המחיר האטרקטיבי ביותר בישראל לבין יתרונות הפאביה המציעה עיצוב אלגנטי וסולידי, שפע מקום בתא הנוסעים ובתא המטען, אבזור מלא, וחווית נהיגה מהנה, יהפוך את המבצע ללהיט של ממש. יתרה מזאת, מתוך רצון להעניק לרוכשים את החוויה המלאה, הצלחנו במאמץ מול היצרן לשריין מראש מאות רכבים שיסופקו באופן מהיר לרוכשים הראשונים. אנו בטוחים כי מי שיחליט לרכוש אותה, לא יתחרט, ויהפוך לחלק מסיפור ההצלחה הישראלי של הפאביה".