סקודה, שרושמת את השנה המוצלחת ביותר בתולדותיה, תצא בשנה הבאה במתקפת דגמים חדשים.

סקודה - חמישה דגמים כיום ותשעה עד סוף 2012

סקודה, מסיימת את תשעת החודשים הראשונים של 2011, בשיא של כל הזמנים עם מכירות של 664,773 רכבים, עלייה של 16.8% לעומת התקופה המקבילה אשתקד (70 אלף רכבים נמכרו בסין).

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

צי הרכבים של סקודה מונה כיום רק חמישה דגמים, אך בסוף 2012 הוא יכלול כבר תשעה דגמים כאשר לפי סקודה, בערך כל חצי שנה היא תציג דגם חדש או מחודש. שני דגמים שיגיעו כבר בשנה הבאה לישראל הם סקודה סיטיגו העירונית, אשר נחשפה בתערוכת פרנקפורט האחרונה ויחד איתה, תשווק סקודה רפיד (זה שמה ככה הנראה), המשפחתית הקומפקטית שהוצגה כקונספט MissionL, גם כן בתערוכת פרנקפורט האחרונה.

 

סקודה רפיד תשווק בכמה מדינות בתצורת סדאן, כסוג של גרסת סדאן לפאביה עם בסיס גלגלים ארוך יותר, אך בישראל היא תוצע כגרסת נוצ'בק כמו האוקטביה כרכב חדש לחלוטין.

סקודה סיטיגו החדשה:

 

עוד שני דגמים חדשים שיוצגו ב-2012 אלו סקודה רומסטר החדש ואוקטביה החדשה. סקודה רומסטר החדש, יהיה שונה לחלוטין מהדגם המוכר לנו כיום עם העיצוב השנוי במחלוקת. הדגם יזכה לממדים גדולים יותר ולמראה מיניוואני/קופסתי וסטנדרטי יותר ויכוון להתחרות במיניוואנים הקומפקטיים כגון רנו סניק ופורד C-MAX. סקודה אוקטביה החדשה, תגדל בכדי לפנות מקום לרפיד ותצמצם את הפער הן במידות והן במחיר לסופרב ותהיה דומה במידותיה לפולקסווגן ג'טה החדשה.

 

עוד בהמשך, סוקדה תציג ב-2013 קרוסאובר גדול שימוצב מעל היטי שהוא לכשעצמו יזכה לדגם חדש ב-2015.

 

סקודה ראפיד/MissinL קונספט:

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location