הצצה נוספת אל מתיחת הפנים המשמעותית שיונדאי ביצעה באלנטרה 2019.

 

לאחר שזכינו בשבוע שעבר להצצה חלקית אל הדגם, הפעם אנחנו זוכים לתמונות טובות יותר של האלנטרה 2019 החדשה, מתיחת פנים למשפחתית סדאן של יונדאי אשר הוצגה לפני כשלוש שנים.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

עדיין לא נחשפנו אל תא הנוסעים המעודכן של הדגם, אך חיצונית לפחות מדובר שינוי משמעותי ולא מקובל לעדכון אמצע החיים לדגם. יונדאי עיצבה מחדש לחלוטין את החזית עם עיצוב מוחצן וזוויתי וכך גם עשתה עם חלקו האחורי של הדגם אשר עוצב גם הוא מחדש לחלוטין. השינוי הרדיקלי הזה אומר שיונדאי רוצה להעניק לדגם את מירב הסיכויים להצליח מול סגמנט הקרוסאוברים, שעושה חיים קשים לכל סגמנט המשפחתיות.

 

2019 יונדאי אלנטרה החדשה
גם מאחור השינוי משמעותי.

בנוסף לשינוי המשמעותי לעיצוב, אנחנו נפגוש שינוי משמעותי גם בתחום ההנעה. אמנם עדיין מדובר במנוע בנזין 1.6 ליטר אטמוספרי (בארה״ב הדגם משווק בנוסף עם מנוע 1.4 ו-1.6 טורבו) אך מדובר במנוע חדש לחלוטין מסדרת smartstream החדשה - מנוע הכולל מערכת תזמון מתקדמת והזרקת דלק כפולה לכל צילינדר.

מנוע ה-1.6G החדש מייצר הספק מרבי של 123 כ"ס ב-6,300 סל"ד ומומנט מרבי של 15.7 קג"מ ב-4,500 סל"ד, זאת לעומת 127 כ"ס ב-6,300 סל"ד ו-15.8 קג"מ ב-4,850 סל"ד של מנוע ה-1.6 ליטר הנוכחי. את תיבת השישה הילוכים פלנטרית של הדגם, תחליף תיבת הילוכים רציפה, חדשה לחלוטין גם היא, אשר אמורה להציע אופי פעולה של תיבה אוטו׳ רגילה לצד חיסכון בצריכת הדלק (כ-6%).

 

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

מתיי טיוטה תציג את קורולה החדשה? מתיי תוצג פולקסווגן גולף החדשה 2019?

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location