סובארו חושפת טיזר נוסף לאסנט 7-8 מושבים החדש. חשיפה רשמית בשבוע הבא בלוס אנג'לס.

 

לאחר שחשפה אותנו בשבוע שעבר לרמז ראשון לדגם, סובארו חושפת כעת טיזר נוסף וברור יותר לאסנט (Ascent), רכב הפנאי 7-8 מושבים הגדול והחדש של סובארו אותו תחשוף החברה בשבוע הבא בתערוכת לוס אנג'לס 2017.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

כפי שניתן לראות מהתמונה, לפחות מהפרופיל, סובארו נשארת נאמנה לעיצוב אשר הוצג בשנה שעברה עם הקונספט לדגם ובמילים אחרות, פורסטר XXL. שורת המושבים השלישית המציעה מקום לשלושה נוסעים, רומזת לנו שמידותיו של האסנט יהיו דומות עד כדי זהות לאלו של דגם הקונספט, כלומר אורך של 5.05 מטר, רוחב של 1.99 מטר, גובה של 1.84 מטר ובסיסי גלגלים 2.97 מטר, מידות המציבות את הדגם מול דגמים כגון שברולט טראוורס, פולקסווגן אטלס ועוד.

בחזיתו של האסנט נפגוש מנוע 2.4 טורבו DIT חדשה של סובארו, מנוע הצפוי להציע הספק מרבי של כ-300 כ"ס. האסנט יתבסס על הפלטפורמה המודולרית החדשה של סובארו, זו המשררת כיום את האימפרזה וה-XV החדשים

 

 

תגובות (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

ילא מה עשו מיזה? אפשר לחשוב....עוד רכב פח בולע דלק מבית סובארו...במקום לחשוב קדימה....חושבים אחורה....בגלל זה המכירות בקאנטים.

This comment was minimized by the moderator on the site

כבעלים של סובארו פורסטר 2014 אני אומר לכל מי שישאל אותי האם לקנות סובארו - לא לקנות !
שירות גרוע של היבואן ואני מדבר על מספר מוסכים לכן אני אומר של היבואן (הייתי ב3 מוסכים שונים) נותנים 5 שנים...

כבעלים של סובארו פורסטר 2014 אני אומר לכל מי שישאל אותי האם לקנות סובארו - לא לקנות !
שירות גרוע של היבואן ואני מדבר על מספר מוסכים לכן אני אומר של היבואן (הייתי ב3 מוסכים שונים) נותנים 5 שנים אחריות מדביקים מדבקה על השמשה האחורית, אבל כל פעם שאתה בא לממש אחריות אומרים לך זה לא כלול גם זה לא כלול, הרכב עשה קילומטרים אז זה גם לא כלול. חלפים יקרים להחריד! (תבדקו). בעיה שיש בכל הסובארו בוז'ונים של הגלגלים עם הברגה דקה מאוד (לא כמו טויוטה ומאזדה הברגה רחבה) כאשר מחליפים גלגל או פנצ'ר הבוז'ון נהרס. וצריך לפרק את כל הגלגל עם הברקס כדי להחליף. בושה שמייצרים רכב ככה. לסיכום לא לקנות סובארו!

המשך קריאה
There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location