פולסטאר 5
פולסטאר 5.
פולסטאר 5
פולסטאר 5.

פולסטאר בחרה בפסטיבל המהירות של גודווד (בריטניה) בכדי לספק לנו הצצה נוספת אל פולסטאר 5, מכונית ספורט GT החדשה של פולסטאר שהיא למעשה גרסת הייצור של הקונספט המרהיב פולסטאר Precept, מכונית שנועדה להתחרות בדגמים כגון טסלה מודל S, פורשה טייקן ועוד. 

 

פולסטאר 5 תעשה שימוש בארכיטקטורת 800V עם שני מנועים חשמליים בהספק כולל של 884 כ"ס ומומנט מרבי של 91.7 קג"מ. מדובר במערכת הנעה חדשה עבור פולסטאר שתוכננה מראש עבור דגם ביצועים בו הדגש הוא היכולת לנצל את הביצועים לאורך זמן ולעשות זאת שוב ושוב מבלי לחוות התחממות יתר של הסוללה (כמו במקרה של טסלה מודל S). בקיצור, מערכת הנעה המיועדת לרכב ספורט של ממש. 

 

פולסטאר 5
פולסטאר 5.

פולסטאר 5 תעשה שימוש בפלטפורמה חדשה והיא תהיה המכונית הראשונה של המותג שתעשה שימוש ביציקות אלומיניום עבור חלקי שלדה משמעותיים - כמו בדגמי טסלה העדכניים. יחד עם שימוש נרחב באלומיניום פולסטאר מבטיחה שלדה קלה וקשיחה במיוחד המספקת התנגדות לפיתול "כמו ברכבי על". 

 

פולסטאר Precept קונספט
פולסטאר Precept קונספט - ההשראה לפולסטאר 5.

עוד לפני שנפגוש את פולסטאר 5, פולסטאר תשיק את הקרוסאובר פולסטאר 3 שיתבסס על הדור הבא של וולוו XC90 ואת שני הדגמים נפגוש במהלך שנת 2023. דגם זה יצטרף אל הפולסטאר 2 אותה נפגוש בישראל במהלך חודש ספטמבר הקרוב. בשלב מאוחר יותר פולסטאר תשיק את הפולסטאר 4, קרוסאובר קומפקטי שיהיה מקביל בגודלו לוולוו XC60.

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
  • תגובה

תגובה...
תווים.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

היה הראשון להגיב.