פולקסווגן חשפה בתערוכת הרכב בקטאר שתי גרסאות לטוארג, האחת מוזהבת והשנייה גרסה חוקית לכביש של הטוארג 3 מנצח ראלי דאקר.

פולקסווגן טוארג 3 קטאר

תערוכת הרכב בקטאר, היא אמנם לא חשובה מבחינה עולמית, אך זו הזדמנות מצויינת ליצרניות רכבי היוקרה, להציג גרסאות סופר יקרות ומיוחדות, במקום בו לא רק מסתכלים אלא מכניסים את היד לכיס ורוכשים. פולקסווגן הציגה בתערוכה, שתי גרסאות לטוארג.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

גרסה אחת עושה שימוש נרחב בזהב הן בחוץ והן מבפנים. בכל נקודה בה הייתה מתכת חשופה או ציפוי כרום, מצופה כעת בזהב. המנוע מספק 360 כ"ס והחישוקים בקוטר ענק של "22 . אהבנו? ממש לא אבל לפחות הפעם נבין קצת יותר את גנבי הסמלים.

 

הגרסה היותר מעניינת וגם היותר יקרה, היא גרסה חוקית לכביש של מנצח ראלי דקאר בפעם השלישית ברציפות, הטוארג 3. בגרסה זו, שמו טוארג 3 קטאר וכמו רכב הראלי, מתת למכסה המנוע נמצא מנוע 2.5TDI בהספק לא מוצהר של כ-300 כ"ס מה שמספיק לגרסת הראלי להאיץ ל-100 קמ"ש בפחות מ-6 שניות.

 

פולקסווגן ביצעה כמה שינויים בכי להכשירו לכביש. מבחוץ, הוחלפו חישוקי ה-”16 בחישוקים הולמים יותר של "18 מבית מוזהבים BBS (והפעם זה רק צבע). מבפנים, תא הנוסעים הותאם לחיי היום יום והדבר היחידי שנותר מגרסת הראלי זה כלוב ההתהפכות. הרוכשים ימצאו מבפנים, עיצוב המזכיר את רכב הראלי, עם שדרוג חומרים ואבזור כמובן.

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location