דגמי 2020 של האטלס זוכים לעיצוב מוחצן ומודרני יותר, יחד עם מספר שדרוגים טכנולוגיים לתא הנוסעים.

 

הקרוסאובר 7 מושבים הענק של פולקסווגן, המיועד לשוק האמריקאי, זוכה בדגמי 2020 למתיחת פנים שהיא למעשה יישור קו עם העיצוב העדכני יותר שהוצג אשתקד עם גרסת הקופה לדגם, האטלס קרוס ספורט.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

האטלס היוצא, שהוצג באוקטובר 2016, הציג עיצוב אנמי על גבול המשעמם, האטלס 2020 המחודש כדרכה של פולקסווגן אולי לא מציג מהפכה אך הוא בהחלט נראה אגרסיבי ובולט יותר וכבר פחות אנמי, בזכות גריל רחב יותר עם שלוש צלעות כרום אופקיות, עיצוב חדש לפנסים הראשיים שהם כבר לא מלבן פשוט למראה ועיצוב אגרסיבי יותר לפגוש הקדמי.

 

2020 פולקסווגן אטלס החדש
עיצוב מודרני ומוחצן יותר.

מאחור השינויים קצת פחות משמעותיים אך מעניקים לדגם מראה מודרני יותר באמצעות עדכון חתימת התאורה בפנסים ועדכון הפגוש האחורי עם פס מחזיר אור בחלקו התחתון, במקום כרום מלא, וסופיות אגזוז מזויפות בולטות יותר. עיצובים עדכניים לחישוקי הגלגלים משלימים את העדכון החיצוני לדגם.

 

תא הנוסעים של האטלס המחודש נלקח ישירות מדגם הקרוס ספורט שזה אומר שתא הנוסעים נותר זהה לדגם היוצא אך נוכל למצוא גלגל הגה חדש, לוח מחוונים דיגיטלי מהדור האחרון של פולקסווגן עם גרפיקה חדשה ומערכת מולטימדיה "8 עדכנית. כמו באטלס קרוס ספורט, לקוחות הדגם יוכלו לבחור כעת בתפירה קונטרסטית לריפודי המושבים והדלתות.

 

פולקסווגן אטלס 2020 החדש תא הנוסעים
עדכון טכנולוגי לתא הנוסעים.

בנוסף נמצא משטח טעינה אלחוטי, בקרת אקלים מפוצלת ל-3 אזורים, מושבים קדמיים מאווררים, חימום מושבים גם לשורה השנייה, התנעה מרחוק ועוד. מפרט הבטיחות בדגם כולל בלימה אוטונומית עם זיהוי הולכי רגל, בקרת שיוט אדפטיבית, ניטור שטח מת כולל תנועה חוצה מאחור, מערכת חניה אוטומטית, נהיגה סמי אוטונומית בפקקי תנועה (Traffic Jam Assist) זיהוי תמרורים ועוד.

בתחום ההנעה הדגם ממשיך עם שני המנועים המוכרים של הדגם: 2.0TSI עם 235 כ"ס ו-35.7 קג"מ או 3.6 ליטר V6 אטמוספרי עם 276 כ"ס ו-36.7 קג"מ. כבעבר, שני המנועים משודכים לתיבת 8 הילוכים אוטו'. השינוי הייחודי הוא האפשרות לשדך גם את מנוע הטורבו 2.0TSI למערכת הנעה כפולה 4MOTION.

 

תגובות (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

לא רלוונטי לישראל ולא מעניין.

This comment was minimized by the moderator on the site

רכב מענג כמעט מושלם אבל כל טיפול משכנתא וכל תקלה פשיטת רגל .

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location