פולקסווגן מציגה חבילות שדרוג לפולו ולפאסאט המציעות עיצוב ספורטיבי לפולו ויותר יוקרה לפאסאט.

פולקסווגן פולו R-ליין

פולקסווגן ממשיכה לבדל את הדגמים שלה כמוצר פרימיום, באמצעות חבילות עיצוב/שדרוג, בדיוק כפי שכל יצרניות היוקרה/פרימיום מציעות כדוגמת ה- S ליין של אודי.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

עבור פולקסווגן פולו, מציעה פולקסווגן באירופה שתי חבילות הנקראת “R ליין" המחולקות לשדרוג עיצוב חיצוני או פנימי בנפרד. החבילה החיצונית מוצעת ברמות הגימור קומפורטליין והייליין (תוספת של 1,450 או 1,010 אירו בהתאמה).

 

החבילה כוללת חישוקי 16 אינץ' או 17 אינץ' כאופציה, הנועלים צמיגים שמנים ברוחב סוליה של 215 מ"מ, גימור שחור לסבכה הקדמית (כמו בדגם גולף-R), פגוש קדמי ואחורי בעיצוב ייחודי, דיפיוזר שחור מתחת לפגוש האחורי, ציפוי כרום ליציאת האגזוז, ספוילר אחורי מודגש, חצאיות צד בולטות, פנסי ערפל ותאורת LED ללוחית הרישוי האחורית.

 

חבילת עיצוב הפנים בתוספת של 855 אירו או 450 אירו בהתאמה, כוללת מושבי ספורט בריפוד אלקנטרה משולב בעור (אופציה), תקרה בשחור, הגה ספורטיבי מצופה עור, גימור בשחור מבריק לדשבורד ודוושות אלומיניום משלימות את החבילה הפנימית.

 

יחד עם חבילת ה-R לפולו, מציגה פולקסווגן את הפאסאט אקסקלוסיב המבוססת על רמת הגימור הגבוהה הייליין. חיצונית, מקבלת הפאסאט אקסלוסיב חישוקי 18 אינץ' בעיצוב ייחודי, והנמכת מרכב של 15 מ"מ יחד עם כיול ספורטיבי למתלים. עיקר השינוי הוא בפנים הרכב עם מושבים מעור נאפה בצבע "חום שוקולד" עם תפירה בולטת בצבע "לבן נייר" דיפון דלתות בריפוד בעור, שטחי רצפה ייחודיים לדגם וגימור עץ מהגוני כהה ואלומיניום לדשבורד.

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location