פולקסווגן רומזת על הטיגואן Allspace, גרסת 7 מושבים לטיגואן החדש.

פולקסווגן טיגואן Allspace
פולקסווגן טיגואן Allspace - גרסת 7 מושבים לטיגואן.

לקראת תערוכת דטרויט (ינואר 2017), פולקסווגן חושפת מספר סקיצות של פולקסווגן טיגואן אול-ספייס (Allspace), גרסת שבעה מושבים ראשונה לטיגואן עם בסיס גלגלים ארוך.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

בעוד בשוק האירופאי הדגם ישווק עם הסיומת Allspace וישווק במקביל לטיגואן החדש והרגיל, בארה"ב ובסין הדגם ישווק בגרסת בסיס הגלגלים הארוך בלבד וישווק פשוט כפולקסווגן טיגואן – יוצע בגרסה זו עם חמישה או שבעה מושבים.

 

פולקסווגן לא נדיבה בפרטים, אך היא מציינת כי בסיס הגלגלים של הדגם ארוך יותר ב-11 ס"מ מזה של הטיגאון הרגיל, כלומר אורך של 2,791 מ"מ – נתון זהה לבסיס הגלגלים של סקודה קודיאק החדש. בסיס הגלגלים הארוך ותוספת שני המושבים מאחור יאפשרו לפולקסווגן להתחרות ישירות בדגמים כגון יונדאי סנטה פה, קיה סורנטו ועוד. גרסה זו של הטיגואן תשלים בנוסף את הפעם המשמעותי שנפתח בין הטיגואן הרגיל לפולקסווגן אטלס הענק, אותו הציגה לאחרונה החברה.

 

פולקסווגן טיגואן אול-ספייס הוא עוד קרוסאובר חדש לפולקסווגן הנמצאת בתהליך מתמשך של הרחבת דגמי הפנאי שלה, בהתאם לתוכנית העסקית של החברה. היצע דגמי הפנאי של פולקסווגן יכלול בשנתיים הקרובות עוד שלושה דגמי פנאי, כולל קרוסאובר על בסיס הפולו החדשה (שתוצג בשנה הבאה) וכן קרוסאובר קופה על בסיס הטיגואן.

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location