אורכיד ספורטס קארס החלה בקבלת הזמנות לפורשה פאנאמרה ספורט טוריסמו החדשה, השיווק בפועל לקראת סוף השנה.

 

אורכיד ספורטס קארס, יבואנית פורשה בישראל, מודיעה על פתיחת פנקס ההזמנות לפורשה פאנאמרה ספורט טוריסמו, גרסת הסטיישן חמישה מושבים לפאנאמרה אשר שהוצגה לראשונה בשבוע שעבר. דגמי הפאנאמרה ספורט טוריסמו יגיעו לישראל לקראת סוף השנה וישווקו במחיר התחלתי של 897,000 שקל לדגם פאנאמרה 4 ספורט טוריסמו עם 330 כ"ס.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

הדגמים יוצעו ברמת אבזור גבוהה הכוללת, בין היתר: בקרת שיוט אדפטיבית, בקרה סטייה מנתיב, גג נפתח פאנורמי, מתלי אוויר אקטיביים, מולטימדיה מתקדמת, סגירה רכה לדלתות, מערכת סאונד "בוס" מצלמות היקפיות, מערכת התנעה ללא מפתח, מושבי נוחות מעור בעלי 14 כיוונים, חימום בכיסאות , תאורת לד ראשית ועוד.

 

ההשקה לשוק האירופאי נקבעה ל-7 לאוקטובר 2017, בשאר השווקים הדגם יושק בתחילת חודש נובמבר. הפורשה החדשה תהיה זמינה עם חמישה מנועים המוכרים מגרסאות הספורט-סלון: פנמרה 4 ספורט-טוריסמו עם מנוע 330 כ"ס, פנמרה 4 E-Hybrid ספורט-טוריסמו עם 462 כ"ס, פנמרה 4S ספורט טוריסמו עם 440 כ"ס, פנמרה 4S דיזל ספורט טוריסמו עם 422 כ"ס, ופנמרה טורבו ספורט טוריסמו עם 550 כ"ס.

 

פורשה פאנאמרה ספורט טוריסמו
לראשונה בפורשה - חמישה מושבים.

הפאנאמרה ספורט טוריסמו היא גרסה פרקטית ושימושית יותר למכונית הספורט-סאלון של פורשה, היא מציעה 5 מקומות ישיבה, לעומת 4 בלבד בפאנאמרה, עם מרווח ראש משופר לנוסעים מאחור וכן תא מטען שימושי יותר בנפח של 520 ליטר עם שפת הטענה נמוכה המקלה על העמסת חפצים.

 

הספורט טוריסמו משתמשת בכל החידושים שהוצגו בפנמרה החדשה בשנה שעברה. אלו כוללים את סביבת הנהג החדשה והדיגיטלית Porsche Advanced Cockpit, את מערכות הסיוע לנהג כמו פורשה InnoDrive כולל בקרת שיוט אדפטיבית, מערכות שלדה מתקדמות כמו היגוי לסרן האחורי, את מערכת המתלים Porsche Dynamic Chassis Control ואת יחידות הכוח החזקות. בנוסף, כל דגמי פנמרה ספורט טוריסמו מצויידים כסטנדרט במערכת PTM (Porsche Traction Management) – מערכת הנעה כפולה אקטיבית עם מצמד רב-דסקי נשלט אלקטרונית. מדגמי S ומעלה, כל הגרסאות מצויידות כסטנדרט גם במערכת מתלי אוויר אדפטיבית עם בולמים בעלי שלוש בוכנות.

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location