סמל"ת מתכננת לשווק בישראל את הקורסאובר פרימונט ודגמים נוספים של קרזיילר-פיאט.

פיאט פרימונט - בישראל לקראת סוף השנה

זה אמנם יקרה רק לקראת סוף 2011 לפי הצפי הנוכחי, אך תתכוננו למתקפת דגמים חדשה של פיאט, אשר סמל"ת בהנהגת המנכ"ל הצעיר והמוכשר, אורי להב, מתכננת לשנה הבאה. מעבר לדגמי פיאט חדשים כמו הפנדה החדשה שתוצג לקראת סוף השנה כולל דגם מיקרוואן על בסיס הפנדה, בסמל"ת מתכננים להביא את קשת הדגמים החדשה של פיאט שתבוסס על דגמי קרייזלר השונים ובראשם הפרימונט שלראשונה יאפשר לפיאט להציג בישראל קרוסאובר בגודל מלא.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

הפרימונט שיהיה הנציג הראשון בארץ לדגמי פיאט-קרייזלר, מבוסס על דודג' גרני החדש ומציג מידות של קרוסאובר בגודל מלא עם אורך של 4,888 מ"מ, רוחב של 1,888 מ"מ, גובה של 1,720 מ"מ ובסיס גלגלים של 2,890 מ"מ. פיאט פרימונט מציע 7 מקומות ישיבה, כאשר בשורה השנייה, ישנם מושביי "בוסט" אינטגרליים לילדים. את השורה השלישית ניתן לקפל אל תוך רצפת הרכב לקבלת תא מטען שטוח לחלוטין בנפח 1,461 ליטר. הפרימונט אמנם מוגדר כקרוסאובר, אך בכל הקשור בפונקציונליות הוא מיניוואן לכל דבר ועניין עם יותר מ-20 תאי אחסון בנפח כולל של 138 ליטר וכ-30 אפשרויות שונות לסידור וקיפול המושבים.

 

הפרימונט לא משווק באירופה עם מנועי בנזין כלל. היצע המנועים הוא מנועי המולטיאייר טורבו דיזל המצוינים של פיאט, בנפח 2.0 ליטר בהספקים הנעים בין 140 כ"ס ל-170 כ"ס עם הנעה קדמית. דגם 4X4 מוצע עם מנוע ה-170 כ"ס בלבד. רמת החומרים והאבזור גבוהה וכוללת בקרת אקלים תלת אזורית, מסך מגע מרכזי, קישורית BT, כניסה והתנעה ללא מפתח, חיישני חנייה ועוד. אמנם המידות ורשימת המנועים מרחיקות אותו מתחרות ישירה בשלישיה קשקאי, ix35 וספורטאז, אך עם תג מחיר של מתחת ל-200 אלף ש"ח הוא יהיה ללא תחרות של ממש בכל הקשור במרחב תא הנוסעים מול מהמתחרה היחידי בעצם, הקשקאי+2.

 

בהמלך 2012 אנחנו גם נזכה לראות קרוסאובר קטן שפיאט מתכננת לדודג' וכן מיניוואן קומפקטי כמתחרה לרנו סניק עם דגמי 5 ו-7 מושבים.

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location