פיאט פרימונט (Freemont) גרסת פיאט לדודג' ג'רני נחשפת לפני הצגתה הרשמית בתערוכת ז'נבה.

פיאט פרימונט

הנה זה מתחיל, מצעד דגמי פיאט על בסיס דגמי קרייזלר והסנונית הראשונה, פיאט פרימונט, מיניוואן/קרוסאובר על בסיס דודג' ג'רני. שיווקה של פיאט פרימונט באירופה יחל במחצית השנייה של 2011 ולמרות שישווק רק באירופה, הוא מיוצר במקסיקו באותו מפעל בה מיוצרת פיאט 500 בגרסתה האמריקאית.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

פיאט לא ממש מתאמצת להבדיל חיצונית את הפרימונט החדש לעומת הג'רני. אנחנו אמנם לא יודעים עדיין איך נראה עיצוב הפנים והאם הוא שונה (סביר להניח שלא), חיצונית, למעט ההטמעה המתבקשת של גריל עם סמל פיאט ושינוי קל בפגוש הקדמי עם עיצוב שונה לכונס האוויר, אנחנו לא מוצאים הבדלים חיצוניים אחרים. כרב שאמור להיות משווק באירופה, פיאט מסרה שההיגוי והמתלים עברו כיול מחדש בכדי להתאימם לטעם האירופאי.

 

המידות של פיאט פרימונט כמובן זהות לחלוטין לאלו של ה-ג'רני עם אורך של 4,888 מ"מ, רוחב של 1,888 מ"מ, גובה של 1,720 מ"מ ובסיס גלגלים של 2,890 מ"מ. פיאט פרימונט מציע 7 מקומות ישיבה, כאשר בשורה השנייה, ישנם מושביי "בוסט" אינטגרליים לילדים. את השורה השלישית ניתן לקפל אל תוך רצפת הרכב לקבלת תא מטען שטוח לחלוטין בנפח 1,461 ליטר.

בתחום המנועים, ישווק הפרימונט עם מנוע דיזל אחד מבית פיאט ומנוע V6 מבית קרייזלר. מנוע הדיזל הוא 2.0 ליטר טורבו דיזל MultiJet, בשני הספקים של 140 כ"ס או 170 כ"ס. המנוע משודך לתיבת 6 הילוכים ידנית. מנוע נוסף הוא מנוע קרייזלר בנפח 3.6 ליטר בנזין בהספק של 276 כ"ס. את הפרימונט עם מנוע הדיזל בהספק 170 כ"ס או מנוע ה-V6, ניתן לקבל עם הנעה כפולה (סטנדרט ב-V6) ותיבת הילוכים אוטומטית.

 

בתחום האבזור, תמצאו מערכת בקרת אקלים תלת אזורית, מערכת לסיוע לזינוק בעליה, בקרת שיוט, בקרת לחץ אוויר בצמיגים, מחשב דרך, פנסי ערפל, מערכת מולטימדיה עם מסך מגע ענק בגודל "8.4 וכפתורי שליטה מההגה, קישורית Bluetooth, חיישני נסיעה לאחור, קיפול מראות חשמלי ועוד, או בקיצור, תסתכלו על רשימת האבזור של הדודג' ג'רני החדש.

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location