2021 קיה קרניבל החדש
קיה קרניבל החדש - חבילה מרשימה להסעת המשפחה.
2021 קיה קרניבל החדש
קיה קרניבל החדש - חבילה מרשימה להסעת המשפחה.

טלקאר, יבואנית קיה בישראל, מודיעה על תחילת השיווק של קיה קרניבל 2021 החדש, דור רביעי למיניוואן 7 מושבים בגודל מלא של קיה המציע בדור החדש עיצוב מרהיב, מנוע 3.5 ליטר 272 כ"ס או 2.2 דיזל 201 כ"ס, שפע מרשים מאוד של מערכות בטיחות מתקדמות לצד תא נוסעים מהודר, איכותי וכמובן מרווח מאוד. קיה קרניבל החדש ישווק בארבעה דגמים ובמחירים החל מ-249,900 ₪.

 

קיה קרניבל החדש מבוסס על פלטפורמה חדשה (GUV) שהיא גרסה מוארכת של הפלטפורמה של הסורנטו החדש והוא גדול ומרווח יותר מהדגם היוצא. עם אורך של 5115 מ"מ, רוחב של 1,995 מ"מ ובסיס גלגלים של 3,090 מ"מ הוא ארוך יותר ב-40 מ"מ מהדגם היוצא, רחב יותר ב-10 מ"מ ולבסיס הגלגלים נוספו 30 מ"מ. בישראל הקרניבל החדש ישווק בשלב זה בגרסת ה-7 מושבים שלו בתצורה של 2+2+3 כלומר שני מושבים קפטן הנעים על מסילה בשורה השנייה.

 

2021 קיה קרניבל החדש
מרשים למראה.

כיאה למיניוואן בגודל מלא ובניגוד לכל מיני רכבי 7 מושבים אחרים רבים, גם כאשר כל המושבים בשימוש נותר נפח תא מטען עצום בגודלו, 627 ליטר, ואם תקפלו את השורה השנייה ותדחפו את שורת המושבים השנייה לפנים תקבלו נפח עצום עוד יותר של 2,905 ליטר. בכדי להקבל על העמסת חפצים קיה הנמיכה את סף ההעמסה של תא המטען ב-26 מ"מ לעומת הדגם היוצא. לזה תוסיפו את שפע תאי האחסון בתא הנוסעים וקיבלתם רכב שימושי להפליא.

 

2021 קיה קרניבל החדש
תא מטען עצום גם כאשר כל המושבים בשימוש.

קיה העניקה לקרניבל החדש עיצוב בהשראת רכבי SUV, זקוף ועם חזית מרשימה ובעלת נוכחות ויחד עם חתימת התאורה המיוחדת מלפנים ומאחור, עם תאורת LED מלאה, מתקבל רכב נאה ומודרני למראה.

 

מנועים, ביצועים וצריכת דלק:

כאמור, את הקרניבל החדש תוכלו לרכוש עם מבחר של שני מנועים, 3.5 ליטר V6 בנזין או 2.2 ליטר טורבו דיזל, מדובר בשני מנועים חדשים מסדרת Smart Stream החדשה של קיה. שני המנועים משודכים לתיבת 8 הילוכים אוטומטית המעבירה את הכוח אל הגלגלים הקדמיים.

 

קרניבל 2.2 ליטר דיזל: מנוע טורבו דיזל בהספק מרבי של 201 כ"ס ומומנט מרבי של 45 קג"מ, עם מנוע זה לדגם נתון תאוצה 0-100 קמ"ש של 10.1 שניות, מהירות מרבית של 202 קמ"ש וצריכת דלק משולבת של 13.5 ק"מ לליטר.

 

קרניבל 3.5 ליטר: מנוע V6 אטמוספרי המייצר הספק מרבי של 272 כ"ס ומומנט מרבי של 33.8 קג"מ, עם מנוע זה לדגם נתון תאוצה 0-100 קמ"ש של 8.5 שניות, מהירות מרבית של 190 קמ"ש וצריכת דלק משולבת של 9.4 ק"מ לליטר.

 

2021 קיה קרניבל החדש
איכותי יותר בכל תחום אפשרי.

אבזור ובטיחות:

תא הנוסעים החדש של הקיה קרניבל החדש מעניק סביבה נוחה, עדכנית ומסוגננת שהיא אידיאלית לטיולים משפחתיים. החלל הפנימי מייצג שיפור באיכות ובעיצוב, עם תא נוסעים עתידני. החדשנות המוצרית ניכרת בלוח המכשירים הרחב עם המסך הפנורמי, המשלב טכנולוגיות מידע עם מסך כפול ובקרות מגע. בדגם הפרימיום נמצא בורר אלקטרוני לתיבת ההילוכים (shift-by-wire) הממוקם בבסיס הקונסולה המרכזית.

 

2021 קיה קרניבל החדש
שפע מרשים של מערכות בטיחות מתקדמות.

לצד הדשרוג המקיף לעיצוב, איכות החומרים, הגימור ובידוד הרעשים נמצא גם שדרוג טכנולוגי מקיף עם צמד מסכים בגודל "12.3 עבור לוח המחוונים ועבור מערכת המולטימדיה המתקדמת שהותקנה בדגם הכוללת כמובן הרחבה לאנדרואיד אוטו ואפל קאר-פליי, זיהוי קולי, ניווט WAZE מובנה, רדיו אינטרנטי ועוד. מתחת למערכת המולטימדיה נמצא ממשק קיצורים וכן את פאנל השליטה על בקרת האקלים המפוצלת ל-3 אזורים. למרות שחלק נכבד מהתפעול עבר למסכי או משטחי מגע, בקיה דאגו להשאיר את התפעול של הדברים השכיחים באמצעות כפתורים פיזיים, כמו עוצמת השמע, כיוון הטמפרטורה של בקרת האקלים ועוד - מצוין. בסעיף הנוחות המוגזמת נמצא פתיחה חשמלית מלאה לדלתות ההזזה ולדלת תא המטען, גם באמצעות כפתור במפתח או בתא הנוסעים, ואם תתקרבו לדלתות עם המפתח בכיס כאשר הרכב נעול (למשך 3 שניות) הן תפתחנה אוטומטית.

 

קיה קרניבל החדש
פתיחה אוטומטית של הדלתות.

מה שעוד מצוין הוא מפרט מערכות הבטיחות המרשים של הקרניבל החדש הזהה בשתי רמות הגימור של הדגם - שאפו על כך. בין היתק נמצא בלימה אוטונומית עם זיהוי הולכי רגל ודו גלגלי ותמיכה גם בעת פניה בצומת, בקרת סטייה מנתיב אקטיבית עם מערכת שמירה על מרכז נתיב הנסיעה, ניטור שטח מת עם היגוי אקטיבי למניעת תאונה, ניטור תנועה חוצה מאחור עם בלימה אוטונומית, אור גבוה אוטומטי, בקרת שיוט אדפטיבית, מערכת למניעת שכחת ילדים במושבים מאחור, מערכת יציאה בטוחה המונעת את פתיחת הדלתות מאחור במקרה של סכנה ועוד. ברמת הגימור פרימיום נמצא ניטור שטח מת מוצג ישירות על לוח המחוונים באמצעות המצלמות המותקנות במראות הצד ויש גם מצלמת 360 מעלות.

 

 

2021 קיה קרניבל החדש
מושבי קפטן בשורה השנייה.

את כל אחד מהמנועים תוכלו לבחור באחת משתי רמות גימור המוצעות עם הקרניבל החדש. רמת הגימור הבסיסית EX כוללת לוח מחוונים דיגיטלי "12.3, מולטימדיה "12.3, שקעי USB לכל שורות המושבים, מושב נהג חשמלי, בקרת אקלים מפוצלת ל-3 אזורים ושליטה נפרדת לשורה השלישית, בלם יד חשמלי עם Auto Hold, תאורת LED מלאה, חיישני תאורה וגשם, חיישני חניה קדמיים ואחוריים, חישוקי סגסוגת "18, מצלמת רוורס, מפתח חכם המאפשר גם התנעה מחוץ לרכב ועוד.

 

רמת הגימור פרימיום (Premium) מוסיפה לרשימה ריפודי עור, תפעול אלקטרוני לתיבת ההילוכים, חלון גג כפול, מושב נוסע ונהג חשמליים, תאורה פנימית LED, גימור כרום חיצוני וחישוקי סגסוגת "19. קיה קרניבל 2021 - מפרט טכני מלא להורדה.

 

2021 קיה קרניבל החדש מחירון:

  • קרניבל EX בנזין 3.5 ל' – 249,900 ₪
  • קרניבל EX דיזל 2.2 ל'' – 259,900 ₪
  • קרניבל Premium בנזין 3.5 ל' – 269,900 ₪
  • קרניבל Premium דיזל 2.2 ל' – 279,900 ₪

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
  • תגובות 8

תגובה...
תווים.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.