רנו סימביוז טיזר
רנו סימביוז - הקרוסאובר המשפחתי החדש של רנו.
רנו סימביוז טיזר
רנו סימביוז - הקרוסאובר המשפחתי החדש של רנו.

רנו חושפת לראשונה את הקרוסאובר המשפחתי החדשה שלה, בשלב זה רק בתמונות טיזר לצד חשיפת שמו של הדגם - רנו סימביוז (Symbioz). רנו סימביוז הוא קרוסאובר הגדול יותר מהקפצ'ור, שיוצג בהמשך לאחר מתיחת פנים, אך קטן במעט ובעיקר זול יותר מה- אוסטרל. 

 

באמצעות רנו סימביוז החדש רנו תשלים היצע רחב של רכבים, בעיקר דגמי קרוסאובר, לכל כיס וצורך, החל מהקליאו והקפצ'ור ועד לאספאס, שהוא למעשה גרסת שבעה מושבים לאוסטרל, ורנו ראפאל החדש שהוא הקרוסאובר פרימיום קופה החדש של רנו המתחרה מול רכבים כגון פיג'ו 408 ועוד, כל זה לצד שני דגמי קרוסאובר חשמליים, המגאן E-TECH הקומפקטי וה- סניק E-TECH המשפחתי - שהוצג לאחרונה. 

רנו סימביוז 2024
רנו סימביוז.

כדי לשמור על רמת מחיר תחרותית, רנו סימביוז מבוסס על רנו קפ'צור או אם תרצו, הוא פשוט גרסה מוארכת של הקפצ'ור כך ששני הדגמים יחלקו עיצוב דומה ותא נוסעים זהה למראה. עם אורך 4.41 מטר, רנו סימביוז ארוך יותר ב-180 מ"מ מהקפצור ובעל אורך דומה לזה של ניסאן קשקאי, לדוגמה. 

 

רנו סמיוז ישווק עם אותה מערכת הנעה היברידית המוכרת לנו מהקליאו והקפצ'ור E-TECH, מערכת המבוססת על מנוע 1.6 ליטר בהספק כולל של 145 כ"ס. 

 

לאור העובדה שרכבים היברידיים כבר לא זכאים להטבות מס, קשה להיות אופטימי במיוחד לגבי התמחור של הדגם בישראל שכן מחירי רנו קפצ'ור E-TECH עומדים על החל מ-160 אלף שקל ואלו של הארקנה E-TECH עומדים על החל מ-179 אלף שקל, כך שהמחיר של רנו סימביוז צפוי להיות איפשהו באמצע, לא בדיוק מחיר נגיש לכל משפחה. 

תגיות: רנו
ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
  • תגובות 17

תגובה...
תווים.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.