הונדה חושפת את הקרוסאובר העירוני החדש שלה וזל (Vezel), יוצע עם הנעה היברידית ומנוע 1.5 ליטר חדש.

הונדה וזל - הקרוסאובר העירוני החדש של הונדה

בינואר השנה בתערוכת דטריוט, הונדה הציגה את הקונספט אורבן SUV. היום (יום ד'), הונדה חושפת בתערוכת את הוזל (Vezel), הקרוסאובר העירוני החדש של הונדה המבוסס על אותו קונספט מדטריוט. השם וזל (סיב בגרמנית) ישמש את הדגם ביפן אך באירופה ובישראל הדגם ישווק תחת שם אחר כאשר השיווק יחל בתחילת 2015.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

הקרוסאובר העירוני החדש של הונדה יגיע להתחרות בסגמנט עמוס דגמים והוא יתחרה ברכבים כגון רנו קפצ'ור, שברולט טראקס, ניסאן ג'וק, פיג'ו 2008 ועוד. כמו הקונספט, לדגם עיצוב דמוי קופה עם ידיות הדלתות מאחור המוכמנות במסגרת הדלת.

 

הוזל מבוסס על הונדה ג'אז החדשה וכמותה, הוא ישווק ביפן עם מנועים חדשים המבוססים על סדרת המנועים החדשה שהונדה חשפה לאחרונה. הדגם יוצע עם יחידת הנעה היברידית של הג'אז החדשה (ספורט הייבריד  i-DCD ) המשלבת מנוע 1.5 ליטר עם הזרקת דלק ישירה ומנוע חשמלי היוצרים הספק כולל של 137 כ"ס ומומנט מרבי של 17.3 קג"מ. יחידת ההנעה משודכת לתיבת 7 הילוכים כפולת מצמדים. מנוע נוסף הוא מנוע 1.5 ליטר עם הזרקת דלק ישירה בהספק של 110 כ"ס ו-13.7 קג"מ. באירופה צפויים מנועים נוספים כולל כניראה מנוע ה-1.0 טורבו החדש בהספק של 127 כ"ס ו-20.4 קג"מ.