המיניוואן 7-8 מושבים החדש של קרייזלר, פסיפיקה, נוחת בישראל עם עיצוב מודרני ומושך, מנוע V6 בשרני עם 280 כ״ס ושפע של אבזור נוחות למשפחה.

 

קבוצת סמל״ת, יבואנית קרייזלר בישראל, מודיעה על תחילת השיווק של קרייזלר פסיפיקה, המיניוואן 7-8 מושבים החדש של קרייזלר (הוצג כבר בתחילת 2016) המהווה את המחליף לגרנד וויאג'ר הוותיק. קרייזלר פסיפיקה ישווק בישראל עם מנוע V6 עם 280 כ״ס המשודך לתיבת 9 הילוכים אוטו׳, עם מערכות בטיחות מתקדמות, בשתי רמות גימור ובמחיר התחלתי של 289,900 ₪.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

קרייזלר פסיפיקה מבוסס על פלטפורמה חדשה לחלוטין, אך הוא דומה במידותיו לגרנד וויאג׳ר, עם אורך של 5,176 מ״מ, רוחב לש 2,022 מ״מ, גובה של 1,777 מ״מ ובסיס גלגלים של 3,089 מ״מ, בהחלט לא רכב צנום. נפח תא המטען עצום גם כאשר כל המושבים בשימוש, 914 ליטר אותם ניתן להגדיל לכדי 2,478 ליטר עם קיפול השורה השלישית ועד לנפח מרשים של 3,978 ליטר עם קיפול השורה השנייה - אמריקה.  בזכות מערכת מושבי ״Stow 'n Go״ של קרייזלר, המושבים מתקפלים לתוך הרצפה ומאפשרים לקבל תא מטען שטח ושימושי. 

 

קרייזלר פסיפיקה
שדרוג ויזואלי משמעותי לעומת הגרנד וויאג׳ר.

הפסיפיקה משווק אמנם עם מערכת הנעה היברידית פלאג-אין, אך כאן אנחנו זוכים להנעה אמריקאית קלאסית עם מנוע 3.6 ליטר V6 בהספק מרבי של 280 כ״ס ב-6,400 סל״ד ומומנט מרבי של 35.5 קג״מ ב-4,000 סל״ד. המנוע משודך לתיבת 9 הילוכים אוטו׳ וצריכת הדלק המשולבת בדגם עומדת על 10.7 ק״מ לליטר.

 

כאמור, הפסיפיקה ישווק בשתי רמות גימור, TOURING L הבסיסית ו- LIMITED הבכירה. רמת הגימור TOURING L כוללת, בין היתר: 7 מושבים (8 בתוספת תשלום), חישוקי סגסוגת ״17, ריפוגי עור, מפתח חכם Keyless, מושב נהג חשמלי, פתיחה חשמלית של דלתות הצד ודלת תא המטען, בקרת אקלים מפוצלת לשלושה אזורים, מולטימדיה מקורית ״7 ועוד. רמת הגימור Limited מוסיפה לרשימה חישוקי סגסוגת ״18, חלון גג פנורמי, כיוון חשמלי גם למושב הנוסע, חימום למושבים גם בשורה השנייה, שקעי USB בכל שורות המושבים, מולטימדיה ״8.4, מערכת שמע משודרגת עם 13 רמקולים במקום 8 ועוד.

 

קרייזלר פסיפיקה תא הנוסעים
מרחב מחייה עצום לנוסעים ושפע של מקום למטען גם כאשר כל המושבים בשימוש.

בתחום הבטיחות, בכל רמות הגימור נמצא 8 כריות אוויר כאשר רמת הגימור הבסיסית מצוידת במערכת מובילאיי ואילו רמת הגימור Limited מוסיפה מערכות בטיחות אקטיביות, כולל בלימה אוטונומית, בקרת שיוט אדפטיבית עם מנגנון ״זחילה בפקקים״, בקרת סטייה מנתיב אקטיבית ומצלמת 360 מעלות. קרייזלר פסיפיקה - מפרט טכני מלא להורדה.

קרייזלר פסיפיקה - מחירון:

מחיר פסיפיקה TOURING L 7 מקומות, החל מ- 289,900 ₪

מחיר פסיפיקה LIMITED 7 מקומות, החל מ- 349,900 ₪

 

קרייזלר פסיפיקה תא הנוסעים
תא מטען גדול גם כאשר כל המושבים בשימוש.

אורי להב, מנכ"ל קבוצת סמל"ת ציין: " הפסיפיקה החדשה שמחליפה את דגם הגראנד וויאג'ר היוצא , הינה הדגם הראשון של מותג קרייזלר שמתחיל שיווק ומכירה בארץ מאז העברת המותג לסמל"ת. מדובר על דגם חדש לחלוטין, שנשען על מסורת ארוכת שנים של ידע וניסיון בייצור המיניוואן הטוב בקטגוריה. נמשיך לפעול להשקת דגמים נוספים בעתיד הקרוב, וביסוס המותג בשוק הפרימיום בישראל.

 

אמיר אורז'ל, מנהל מותג קרייזלר בקבוצת סמל"ת ציין: "הפסיפיקה החדשה והמרעננת, שונה בתכלית מהגרנד- וויאג'ר הוותיק אותו היא מחליפה. הרכב עודכן ברמת העיצוב החיצוני, תא הנוסעים, מנוע משודרג וחזק יותר וכיאה לרכב בסגמנט הפרימיום, גם עשיר במערכות בטיחות ובנוחות לנהג ולנוסעים ואין לי ספק שיבסס את מעמדו כמוביל שוק בקטגוריה".

 

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

עשרה קבין של תקלות ירדו לעולם הרכב ארבעה נטלה קרייזלר ארבע נטלה רנו ועוד שניים לכל השאר

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location