רנו אספאס המחודש מציג מגוון חידושים ושדרוגים אותם נפגוש בעתיד גם בשאר דגמי רנו.

 

כחמש שנים לאחר שהציגה את הדור החמישי של האספאס, המיניוואן 7-5 מושבים בגודל מלא של רנו, חושפת החברה את דגמי 2020 המחודשים של הדגם, מתיחת פנים לדגם שאנחנו לא צפויים לפגוש בישראל אך שמציג מגוון חידושים טכנולוגיים אותם נפגוש בעתיד בשאר דגמי רנו, כגון המגאן המחודשת שתוצג בשנה הבאה.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

ויזואלית, סביר להניח כי תתקשו למצוא הבדלים לעומת הדגם היוצא שכן למעט נגיעות קטנות וקלות בפרטים הקטנים, רנו לא שינתה כלל את עיצובו המיוחד של הדגם. מה שכן נמצא אלו חישוקי גלגלים חדשים, תאורה ראשית LED MATRIX אדפטיבית כאופציה, צבע אדום חדש, נגיעה קלה בגריל הקדמי ועיצוב מעודכן לפגוש האחורי.

 

2020 רנו אספאס החדש
מערכת מולטידמיה 9.7 אינץ' חדשה

בתא הנוסעים נמצא לוח מחוונים דיגיטלי "10.25 חדש ברזולוציה גבוהה, במקום חלקי בדגם היוצא (כמו במגאן), המאפשר בחירה מבין מספר מצבי תצוגה, כולל תצוגה של מערכת הניווט. את לוח המחוונים הזה אנחנו מצפים לפגוש בקרוב גם במגאן המחודשת. הקונסולה המרכזית עודכנה והיא כוללת כעת משטח טעינה אלחוטי ויותר כניסות USB. החידוש העיקרי כאן הוא מערכת מולטימדיה "9.7 החדשה EASY LINK. זו כוללת ממשק גרפי חדש לחלוטין מבוסס אריחי מידע, עם אפשרות למסך מפוצל וכמובן הרחבה לאנדרואיד אוטו ואפל קאר-פליי. באמצעות חיבור קבוע לרשת האינטרנט, לרשות הנהג אפליקציה סלולרית המאפשרת הכנסה מרחוק של יעד במערכת הניווט, פתיחה/נעילה מרחוק של הרכב, איתור הרכב ועוד. גם את המערכת הזו אנחנו מצפים לפגוש במגאן המחודשת.

 

רנו אספאס החדש 2002
לוח מחוונים דיגיטלי חדש 10.25 אינץ'.

לצד השדרוג הטכנולוגי בתא הנוסעים, נמצא שדרוגים רבים נוספים כגון מערכת שמע חדשה של BOSE עם 10 רמקולים, דלת תא מטען חשמלית עם פתיחה ללא מגע, חומרי גימור משודרגים, ריפודים חדשים תאורת אווירה מורחבת ועוד.

 

רנו אספאס החדש 2002
מערכות בטיחות חדשות ומשודרגות.

מעבר לתאורת ה- LED MATRIX המתקדמת, רנו מציגה עם האספאס המחודש חידושים נוספים בתחום הבטיחות. מערכת שמירה על מרכז הנתיב, גם בסיבובים, ביחד עם בקרת השיוט האדפטיבית מאפשרת נסיעה סמי אוטונומית בין 0 ל-160 קמ"ש. כמו כל המערכות האלו כיום, החוקים מחייבים את השארת הידיים על גלגל ההגה, אחרת המערכת תחדל מפעולה לאחר זמן מסוים. מערכת חניה אוטומטית נוספה לדגם, כל שעל הנהג לעשות הוא ללחוץ קלות על דוושת התאוצה להכנסת המערכת לפעולה והמכונית כבר את כל השאר לבד. לדגם נוספה גם מערכת ניטור תנועה חוצה מאחור, זיהוי הולכי רגל למערכת הבלימה האוטונומית, בקרת ערנות נהג, מערכת ניטור שטח מת בצידי הרכב מבוססת כעת על רדאר המאפשר זיהוי מוקדם יותר ובכל תנאי מזג אוויר.

 

2020 רנו אספאס החדש
עדכון זניח לעיצוב החיצוני.

היצע המנועים בדגם עודכן לדור החדש של מנועי הבנזין והדיזל של רנו. היצע מנועי הבנזין כולל כעת את מנוע ה-1.8 ליטר טורבו החדש של רנו, כמו במגאן RS החדשה, כאן בהספק מרבי של 225 כ"ס ובשידוך לתיבת שבעה הילוכים EDC כפולת מצמדים ומסנן חלקיקים FAP למנועי בנזין. היצע מנועי הדיזל מתבסס על מנוע ה-2.0 ליטר blue dCi העדכני המשווק בשתי גרסאות הספק של 160 כ"ס או 200 כ"ס, כאן בשידוך לתיבת 6 הילוכים EDC.

מידותיו של הדגם נותרו ללא שינוי עם אורך של 486 ס"מ, רוחב של 189 ס"מ ובסיס גלגלים של 288 ס"מ. נפח תא המטען בדגם עומד על 247 ליטר כאשר כל המושבים בשימוש, 719 ליטר עם קיפול השורה השלישית (785 ליטר בדגם חמישה מושבים) ועד 2035 ליטר עם קיפול שתי השורות מאחור.

 

תגובות (4)

This comment was minimized by the moderator on the site

חבל שלא מגיע לארץ

This comment was minimized by the moderator on the site

אנחנו רוצים אותו בארץ

This comment was minimized by the moderator on the site

מאוד מרשים מאחורה . מזכיר מיני וואן של קרייזלר

This comment was minimized by the moderator on the site

רכב זה נחוץ בישראל למשפחות בעלות 4-5 ילדים. הרכבים היחידים שאני מכיר ששייכים לקטגוריה הם הסיאט אלהבמרה ואולי הגרנד סניק. במחיר מתאים ובקבוצת שווי 4 הרכב הזה יכול להיות להיט.

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location