רנו גרנד סניק החדשה מגיעה לאחר מתיחת פנים ותוצע עם מנוע דיזל עם צריכת דלק של 21.3 ק"מ לליטר.

רנ גרנד סניק החדשה - מתיחת פנים

קרסו מוטורס, יבואנית רנו לישראל, החלה בשיווקו של הגרנד סניק החדש, המיניוואן 7 מושבים של החברה, המגיע לאחר מתיחת פנים לדגם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

עם הגרנד סניק החדש, רנו ממשיכה במהפכת הדיזל ולראשונה, תציע את הגרנד סניק גם עם מנוע 1.5 ליטר טורבו דיזל 110 כ"ס עם תיבת EDC כפולת מצמדים המציע צריכת דלק של 21.3 ק"מ לליטר. קרסו תמשיך להציע את הסניק עם מנוע 2.0 ליטר 150 כ"ס עם תיבה רציפה.

 

מחירו של דגם הבנזין יחל מ-164,500 שקל ומחירו של דגם הדיזל יחל מ-167,900 שקל.

 

מתיחת הפנים לדגם כוללת פנסים ראשיים בעיצוב חדש, פגוש קדמי משודרג בעל מראה מודרני הכולל תאורת LED ליום, על דלתות המכונית ותא המטען נוספו פסי כרום, פנסי הבלימה עברו שדרוג לנורות LED וגימור מסגרת החלונות בצבע שחור בוהק משלים את השינוי. עם מתיחת הפנים נוספו צבעים נוספים להיצע הדגם בגווני אדום וכחול, את תא הנוסעים ניתן לשלב בצבעי בז' ושחור בשילוב עיטור על לוח השעונים.  לוורסטיליות של תא הנוסעים מצטרף לוח מחוונים דיגיטלי בעל תצוגה מותאמת אישית.

 

בתחום האבזור הגרנד סניק החדשה תוצע עם אבזור נדיב הכולל בין היתר: בקרת אקלים מפוצלת, בלם-יד חשמלי, כרטיס-מפתח חכם, שורת מושבים שלישית המתקפלת לתוך רצפת הרכב, מערכת שמע הנשלטת מההגה עם חיבורי בלוטות' ו- USB, בקרת שיוט וחיישני אורות וגשם. להשלמת מערכת האבזור ניתן להוסיף גג זכוכית פנוראמי נפתח.

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location