רנו פלואנס דיזל אוטו', תשווק בשתי רמות גימור חדשות, המציעות אבזור רב יותר במחיר של החל מ-127,900 שקל.

רנו פלואנס דיזל - רמת אבזור חדשה

קרסו מוטורס, יבואנית רנו לישראל, מודיעה על הוספת שתי רמות גימור חדשות לפלואנס דיזל אוטו', ששווקה עד עתה בשתי רמות גימור בלבד ( 'אותנטיק' ו'אקספרסיון'). לפי קרסו מוטורס מדובר במהדורה מוגבלת, אך לו צוין זמן או מספר הרכבים המוצעים.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

שתי רמות הגימור החדשות הן: 'קומפורט, שתוצע במחיר של 127,900 שקל ו-פריביליג' שתוצע במחיר של 132,900 שקל. רמות גימור אלו, למעשה לא מחליפות את אלו הקיימות (נכון לעכשיו) למרות תוספת האבזור והמחיר הזהה.

 

רמת הגימור קומפורט, מוסיפה על רמת הגימור הבסיסית אותנתיק, מערכת בקרת אקלים , משענת יד, מרימי שמשות, חיבור בלוטות' ושקע USB מה שהופך את הפלואנס דיזל לרכישה אטרקטיבית במיוחד.

 

רמת הגימור פריבילג', מוסיפה על רמת הגימור אקספרסיון, חישוקים קלים וגג נפתח כאשר המחיר נשאר כאמור זהה על 132,900 שקל בלבד.

 

לרנו פלואנס טורבו דיזל אוטו', מנוע 1.5 ליטר בהספק של 110 כ"ס ב-4,000 סל"ד ומומנט של 24.5 קג"מ ב-1,750 סל"ד. המנוע משודך לתיבת 6 הילוכים כפולת מצמדים EDC ומציע ביצועים של 11.9 שניות 0-100 קמ"ש ומהירות מרבית של 185 קמ"ש. צריכת הדלק המשולבת עומדת על 22.1 ק"מ לליטר.

 

לדברי אבי לוין, מנהל חטיבת "רנו" בישראל: "כאשר הבאנו לישראל את רנו פלואנס טורבו דיזל בשנה שעברה, הגדרנו אותו כרכב אסטרטגי עבור קבוצת "קרסו מוטורס" והסתבר כי האסטרטגיה נחלה הצלחה רבה,  קצב המכירות גדל משמעותית וכך גם שביעות רצון הלקוחות שרכשו את פלואנס טורבו דיזל בשילוב גיר EDC כפול המצמדים המספק תחושת כוח משובח ומייצר חסכון בצריכת הדלק. לכן, היה חשוב לקרסו ורתם לכך את היצרן להציע ללקוחות את אותו דגם מנצח גם ברמת אבזור עשירה, מפנקת ומנצחת בקטגוריה  של המשפחתיות וכמובן במחיר מנצח ללא שינוי בגין האבזור הנוסף".

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location