רנו תציג בהמשך השנה שני דגמים חשובים: מגאן 4 החדשה ולגונה החדשה, שתנסה הפעם להצליח יותר בסגמנט המשפחתיות הגדולות. 

רנו לגונה עיבוד מחשב
רנו לגונה החדשה - עיבוד מחשב.

לאחר שהציגה בתחילת השנה את אחד הדגמים היותר חשובים שלה, הקרוסאובר החדש רנו קדג'אר המחליף את הקולאוס, רנו תציג בהמשך השנה דגם חשוב לא פחות -  הדור הרביעי של המגאן המשפחתית. במקביל להצגתה של המגאן 4 החדשה, רנו תציג דור רביעי לדגם שלא ממש הצליח לה איתו עד היום – רנו לגונה החדשה.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

את שני הדגמים החדשים רנו צפויה להציג בחודש ספטמבר הקרוב בתערוכת פרנקפורט (IAA 2015). לפי דיווחים בתקשורת הצרפתית, המגאן החדשה תוצג עוד לפני כן בחודש יולי הקרוב.

 

מתמונות ריגול של שני הדגמים, ניכר שהמגאן 4 החדשה תהיה סוג של קליאו XL  -  חטובה ואתלטית בעיצובה, דבר שהיה חסר בעיצוב של הדגם הנוכחי. הלגונה החדשה, לעומת העיצוב "הרך" של שלושת הדורות הקודמים של הדגם, תציג עיצוב בעל נוכחות אותה היא תשיג באמצעות מידות גדולות וגריל עצום ממדים בדומה לאספאס החדש שהוצג בשנה שעברה.

 

בניגוד לתא הנוסעים האולטרה מודרני של האספאס, הלגונה תוצע עם תא הנוסעים שגרתי יותר אך שיצויד באותה מערכת מולטימדיה אנכית "8.7 שהוצגה עם האספאס המאפשרת לרנו לצמצם את מספר הכפתורים בקונסולה המרכזית לכדי מינימום הכרחי – מיזוג וחירום.

 

שני הדגמים יתבססו על פלטפורמת CMF המודולרית החדשה של רנו-ניסאן, פלטפורמה שתאפשר לשני הדגמים להשיל כמה עשרות קילוגרמים ממשקלם. את שני הדגמים רנו צפויה להתחיל לשווק לקראת סוף 2015/תחילת 2016.

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location