יונדאי קבעה עם הקונה EV החשמלי שיא גינס חדש, שיא שכנראה לא מעניין אף אחד.

 

זו מסוג השיאים שאף אחד פשוט לא חשב שיש צורך לציין או לשבור, אבל מה לא עושים בשביל עוד קצת פרסום? אז השיא שיונדאי קבעה עם הקונה החשמלי זו נסיעה ברכב חשמלי ברום של 5,731 מטר, הגובה הרב ביותר בו נסע רכב חשמלי. המהלך הזה נעשה כחלק מקמפיין ההשקה של הדגם בשוק ההודי.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

מסתבר, שהיה שיא קודם אותו יונדאי שברה, שיא שנקבע ע"י הקרוסאובר החשמלי הסיני NIO ES8 שננהג ברום של 5,715.28 מטר. ניאו (NIO) היא חברה בבעלות עיקרית של GAC, מותג הרכב הסיני שיושק בחודש הבא בישראל בישראל בדגם החשמלי GE3.

 

2018 יונדאי קונה חשמלי
יונדאי קונה אלקטריק - עד 449 קילומטר בטעינה אחת.

את יונדאי קונה EV החשמלי כבר היינו אמורים לפגוש די מזמן בישראל, אך הקצאה מצומצמת לשוק הישראלי, בשל הדרישה לרכב חשמלי בשוק האירופי, וכנראה גם תג מחיר לא ממש זול הובילו לכך שהדגם עדיין לא הושק בישראל. הקונה EV משווק בשתי גרסאות כאשר הגרסה הבכירה והמעניינת יותר מצוידת בסוללה בקיבולת של 64kWh המספיקה לטווח נסיעה של 449 ק"מ בתקן WLTP.

 

הגרסה הבכירה מצוידת במנוע חשמלי חזק יחסית בהספק של 205 כ"ס ומומנט מרבי של 40.2 קג"מ, זה מספיק בכדי להאיץ את הדגם מעמידה ל-100 קמ"ש בזמן של 7.6 שניות, המהירות המרבית מוגבלת ל-167 קמ"ש. לדגם יכולת טעינה מהירה בהספק של עד 100kW המאפשרת טעינה של 0-80% מקיבולת הסוללה בזמן של 54 דקות.

תגובות (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

קודם יכניסו לכאן דגמים שנוסעים עד 50 קמ לטעינה אחר כך 100 קלומטר ולאחר 300 קליומטר ובסוף בסוף 400 קלומטר כל זה בשביל לטחון לנו את הכיס ולזהם בדלק

This comment was minimized by the moderator on the site

למה לא מביאים קונה חשמלית?. שאלתי בסוכנות...זה יהיה יקר .לא משתלם להביא, הציבור לא יקנה..נכון...למה??? יקר.באירופה זה עולה חצי מחיר מכאן.מספיק עם החזירות..

This comment was minimized by the moderator on the site

צודק ישראל, מדוע הדגמים שמגיעים אלינו,הם דגם."מעפן" בשפה של פעם.וגם המחיר.קצת היסטוריה..שיונדאי נכנסה לשוק הישראלי לראשונה.היא ידעה להביא לכאן,דגם על כסטנדרט..עד היום לא ראיתי.דגם...

צודק ישראל, מדוע הדגמים שמגיעים אלינו,הם דגם."מעפן" בשפה של פעם.וגם המחיר.קצת היסטוריה..שיונדאי נכנסה לשוק הישראלי לראשונה.היא ידעה להביא לכאן,דגם על כסטנדרט..עד היום לא ראיתי.דגם "משפחתי"שמתקרב.והשנה :1995.(יונדאי לנטרה GLI...עם שכלולים שאין היום. רק בדגמים היוקרתיים.זה קיים..תודה וסליחה.אבל יונדאי לא אשמה.רק היבואן בשיתוף משרד התחבורה. די זהו נגמר המקום.

המשך קריאה
There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location