יונדאי מציגה באיטליה קו מעוצב של דגמי i10 ו-i20. לא פיאט 500 או מיני, אך תשפטו בעצמכם.

 

יונדאי i10 i20 Fiorucci

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

באיטליה, לא מעט בתי עיצוב ויצרני רכב חוברים יחדיו ויוצרים סדרה אפנתית ומעוצבת של דגם מסויים. פיאט עם ה-500 לקחה את זה צעד נוסף וישנם כבר עשרות דגמים שונים שעוצבו ע"י בתי אופנה איטלקיים. דוגמה לכך ניתן לראות כאן.

 

יונדאי באמצעות בית האופנה האיטלקי Fiorucci מציגה גרסאות נשיות של המיני העירונית i10 והסופרמיני i20 וכל זאת, מבלי להיות שוביניסטיים. תוספת ה-ש'יק כוללת צביעה שונה לחלקי פלסטיק חיצוניים כגון המראות, ובאותו הצבע חלקי פלסטיק ודיפון פנימיים כגון ידית ההילוכים. ל-i10 נוסף גג נפתח לאורך כל הגג עשוי בד בדומה לפיאט 500C ואילו ל-i20 נוסף גג נפתח נוסף ליושבים בספסל האחורי. בנוסף לקוסמטיקה, גם איכות החומרים בתא הנוסעים שודרגה, לכזו יותר נעימה למגע ולמראה.

 

אמרנו לנשים? והפעם כן שוביניסטי, אז יונדאי הוסיפה מערכת סיוע בחניה עם מצלמת נסיעה לאחור, המציגה את התמונה על גבי מסך מובנה במראה המרכזית. יונדאי i10 Fiorucci מוצעת עם מנוע 1.1 ליטר 66 כ"ס ואילו ה- i20 Fiorucci מוצעת עם מנוע ה-1.2 ליטר 78 כ"ס.

 

 

 

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

מניסיון מר מאוד אני אומר האוטו הכי גרוע שהיה לי זה יונדאי לא קונה יותר בחיים גם ב 90% הנחה אני לא קונה רכב לא אמין הכל מיתפרק אחרי שנה שנתיים לבד אפילו אם אתה תשמור עליו כלום לא עוזר אל תיסתכלו...

מניסיון מר מאוד אני אומר האוטו הכי גרוע שהיה לי זה יונדאי לא קונה יותר בחיים גם ב 90% הנחה אני לא קונה רכב לא אמין הכל מיתפרק אחרי שנה שנתיים לבד אפילו אם אתה תשמור עליו כלום לא עוזר אל תיסתכלו על המחיר או על היופי של יונדאי זה לא אוטו

המשך קריאה
There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location