סקודה פאביה החדשה שתוצג בחודש אוקטובר הקרוב בתערוכת פריז, נתפסת לראשונה בעדשת המצלמה.

2015 סקודה פאביה החדשה

אמנם עדיין תחת הסוואה כבדה, אך אלו התמונות הראשונות של סקודה פאביה החדשה אשר נתפסה בעדשת המצלמה בזמן מבחני ביצועים לדגם על מסלול הנורברגרינג הגרמני. התמונות המתפרסמות מאפשרות לנו לקבל הצצה ראשונה אל העיצוב החיצוני של הדור השלישי של הסופרמיני של סקודה אשר יחליף בסוף השנה את הדגם הנוכחי המיוצר מאז שנת 2007.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

לא קשה להבחין שהפאביה החדשה נושאת את החזית העדכנית של סקודה כפי שהוצגה לראשונה עם הראפיד. במבט מהצד, ניתן להבחין שהפאביה החדשה ארוכה יותר מהדגם הנוכחי ולטובת עיצוב "צעיר" יותר במקצת ופחות קופסתי כמו הדגם הנוכחי, קורת C האחורית בעלת מוטה לפנים בזווית חדשה יותר. מאחור ניתן להבחין בפנסי הפרסה המאפיינים את כל דגמי סקודה, מבוססי תאורת LED.

 

כמו בכל הדגמים של קבוצת פולקסווגן, גם הפאביה החדשה מציגה בסך הכל אבולוציה עיצובית ולא שנוי מוחלט לעיצוב הנוכחי של הדגם, אך יחד עם זאת היא בהחלט נראית "צעירה" יותר בעיצובה כך שהדגם החדש ימשיך לקסום גם לקהל המסורתי של סקודה אך גם לקהל צעיר יותר.

 

הפאביה החדשה תהיה הסופרמיני הראשונה בקבוצת פולקסווגן לעשות שימוש בפלטפורמת MQB המודולרית, בגרסה מקוצרת – MQB-A. הפאביה הנוכחית היא מהיותר מרווחת בסגמנט הסופרמיני וזו החדשה צפויה להיות מרווחת עוד יותר גם לנוסעים וגם למטען.

 

בתחום המנועים, הפאביה החדשה צפויה לשאת את מנועי הטורבו העדכניים של קבוצת פולקסווגן והיצע המנועים צפוי להיות זהה להיצע המנועים של פולו החדשה: החל ממנוע 1.0 ליטר שלושה צילינדרים 60 כ"ס ועד ל- 1.2TSI עם 90 כ"ס או 110 כ"ס. כמובן שגם מנוע טורבו דיזל לא ייעדר מהיצע המנועים (1.6TDI).

 

את הפאביה החדשה, סקודה תציג כאמור בתערוכת פריז הקרובה בחודש אוקטובר.

 

תגובות (6)

This comment was minimized by the moderator on the site

סה״כ עוד תעלול טפשי של יצרני הרכב. לפרסם את רכבי העתיד שלהם עם טפטים משוק הפשפשים. אם הם באמת לא היו רוצים שתראו לא הייתם רואים אפ״י לא תמונה אחת

This comment was minimized by the moderator on the site

כן או לא MQB?? מישהו באמת יודע?

This comment was minimized by the moderator on the site

הדגם הישן והחדש מכוערים !!!!! תלמדו מעיצוב האיבזה בת הדודה.....

This comment was minimized by the moderator on the site

לפחות לפי אתרי האינטרנט בצ'כיה, הפאביה החדשה תתבסס על פלטפורמת MQB ולא על בסיס הפלטפורמה של הפולו הנוכחית כפי שחשבו בעבר.

This comment was minimized by the moderator on the site

כמו האוקטביה פשוט יותר קצרה

This comment was minimized by the moderator on the site

א. לא רואים כלום<br />ב. טריק שיווקי<br />ג. מה שכן רואים נראה בדיוק כמו הדגם הקודם<br /><br />כשיצאו תמונות רשמיות יהיה יותר מענין, כרגע היא נראית מאד משעממת. הגימיק היחיד שהיה לדגם הקודם היה גג...

א. לא רואים כלום<br />ב. טריק שיווקי<br />ג. מה שכן רואים נראה בדיוק כמו הדגם הקודם<br /><br />כשיצאו תמונות רשמיות יהיה יותר מענין, כרגע היא נראית מאד משעממת. הגימיק היחיד שהיה לדגם הקודם היה גג בצבע אחר בדגמים היקרים<br />מעבר לזה, יש מכוניות עדיפות, האיביזה היותר יפה , הפולו היותר מוצלחת (ויקרה מדי)<br />והפיאסטה שעדיפה על כולן כמעט בכל פרמטר וגם יותר זולה

המשך קריאה
There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location