כלמוביל, יבואנית יונדאי, מיצובישי ומרצדס, משיקה רשת מכירה חדשה תחת המותג כלמוביל ALL, קונספט חדש בו ימכרו שלושת מותגי הקבוצה: יונדאי, מיצובישי וכלמוביל טרייד-אין במקום אחד. הקונספט החדש של One Stop Shop" " יוקם בשלב הראשון בסניף הדגל של הקבוצה במתחם הטרייד אין בפתח תקווה.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

במתחם כלמוביל ALL החדש תוכלו למצוא תחת קורת גג אחת את כל דגמי יונדאי ומיצובישי החדשים, אולם מסירת רכב וכן תצוגה של רכבי יד שנייה של כלמוביל טרייד אין, כולל מחלקת הפרימיום של כלמוביל טרייד-אין. במקום יהיה ניתן לבצע נסיעות מבחן על כל הדגמים בליווי אישי וגולת הכותרת היא שירות חדשני של "כלמוביל שלם וסע" שבו מרגע התשלום הסופי יקבל הלקוח את רכבו עד 72 שעות מרגע הקנייה.

כלמוביל ALL הינו מסלול נוסף המוצע על ידי כלמוביל במסגרת מגוון פתרונות ייעודיים לטובת הצרכן בהן "כלמוביל בראש שקט" המעניקה ללקוח הגנה פיננסית ורשת ביטחון ברכישת רכב חדש, במסגרתו יוכל להחזיר את הרכב ולקבל את כספו בניכוי ירידת הערך במידה ואיבד את מקום עבודתו. פתרון נוסף, הינו מסלול הליסינג הפרטי הכולל רכב על שם הלקוח בבעלות פרטית, מקדמה נמוכה, תשלום חודשי קבוע ואפשרות להחזיר הרכב בסוף תקופה, לרכוש אותו או להתקדם לרכב חדש.