תמונות רשמיות ראשונות של אודי Q7 החדש דלפו לרשת, חושפת את הדור השני של רכב הפנאי הבכיר של אודי.

2015 אודי Q7 החדש

כחודש ימים לפני שיוצג בבכורה עולמית בתערוכת דטרויט, תמונות רשמיות של אודי Q7 החדש, הדור השני של רכב הפנאי הבכיר 7 מושבים של אודי, דלפו לרשת טרם החשיפה הרשמית. אודי Q7 היה רכב הפנאי הראשון של אודי בסדרת ה-Q והוא הוצג לראשונה בספטמבר 2005 בתערוכת פרנקפורט.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

אודי Q7 מעולם לא היה מלך היופי והוא די מגושם למראה. לפי התמונות, גם הדור השני והחדש, למרות שהוא נושא את שפת העיצוב העדכנית של אודי ובעל חזות מודרנית, עדיין לא יזכה בתואר מלך היופי. צריך להודות שגם המתחרה הישיר, מרצדס GL, שיקרא בקרוב GLS, לא ממש מבריק בתחום זה.

 

בעוד העיצוב החיצוני שמרני, תא הנוסעים כבר מציג קפיצת מדרגה של ממש עם עיצוב אותו נפגוש גם בדגמים אחרים כגון ב-A8 הבאה. תא הנוסעים ממשיך את הקו המינימליסטי של אודי שהוצג עם ה-TT החדשה – כך למשל מערכת ה-MMI כוללת שני כפתורים, חוגה ומשטח מגע גדול בלבד וצג הטמפרטורה של מערכת בקרת האקלים הותקן בתוך הכפתורים עצמם. למרות שבדגם מותקן לוח מחוונים שהוא מסך TFT גדול, אודי לא וויתרה כאן על מסך מרכזי כפי שעשתה באודי TT.

 

מתחת לפח, הדור השני של ה-Q7 מתבסס על פלטפורמת MLB החדשה שתשמש את כל רכב הפנאי הגדולים של קבוצת פולקסווגן, כולל את הדור השלישי של הטוארג והקאיין וכן את רכב הפנאי הראשון של בנטלי שיוצג ב-2016. המעבר לפלטפורמה החדשה תאפשר ל-Q7 להפחית ממשקלו כ-300 ק"ג לעומת הדגם היוצא יחד עם קשיחות מבנית גבוהה יותר, גם בזכות שימוש בסיבי פחמן במרכב.

 

היצע המנועים בדגם יכלול מנועי V6 וכן מנוע V8 ו-V10 חדשים אותם מפתחת פולקסווגן בימים אלו. בנוסף לכך, הדגם יוצע בנוסף עם יחידת הנעה היברידית e-tron. המנועים ישודכו לתיבת 8 הילוכים אוטו', מערכת עצור/סע ומערכת רגנרציה של אנרגיית הבלימה. כל הדגמים יוצעו עם מערכת הנעה כפולה חדשה.

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location