סקודה פאביה 2014 החדשה, בגרסת הסטיישן (קומבי), נחשפת לראשונה בתמונות ריגול שצולמו בספרד.

2014 סקודה פאביה (קומבי) החדשה

סקודה נמצאת בתהליך ההתחדשות, תהליך שבו במהלך של כשנה אחת היא תחדש את כל צי הדגמים שלה. המהלך שהחל עם הראפיד הקומפקטית, המשיך אל האוקטביה החדשה (בגרסות סדאן וקומבי-סטיישן) ולאחרונה, נחשפה גם הסופרב החדשה לאחר מתיחת פנים לדגם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

עד סוף השנה/תחילת 2014, סקודה תחשוף את היטי החדש (מתיחת פנים) ואת הפאביה החדשה (דור שלישי לדגם) הנחשפת כאן לראשונה, בגרסת הקומבי-סטיישן, בתמונות אשר נחשפו בבלוג ספרדי (nachoferlo.blogspot.co.il).

 

כפי שניתן לראות בתמונות, מהפכה בעיצוב הדגם אין כאן, אלא מודרניזציה מתבקשת ועיצוב בולט ומגובש יותר לעומת הדגם הנוכחי המושג באמצעות קווי עיצוב מודגשים יותר, כמו קו המותניים המודגש הנמתח ממכסה המנוע מלפנים ועד לפנסי הבלימה מאחור, זאת כמו בכל דגמי סקודה החדשים ולפי שפת העיצוב העדכנית של סקודה אותה ראינו לראשונה בראפיד החדשה. מה שבטוח, לפחות לפי התמונות המוצגות כאן, הוא שהפאביה קומבי החדשה מציגה עיצוב נאה משמעותית מזה של הדגם הנוכחי.

 

הפאביה החדשה צפוי לבצע את הופעת הבכורה העולמית שלה בתערוכת פרנקפורט הקרובה (12-22.09.2013). היא תתבסס על פלטפורמת MQB המודולרית של קבוצת פולקסווגן ותוצע עם מחבר מנועי ה-TSI וה-TDI של הקבוצה.

 

תגובות (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

וכבר משוטטת על הכביש עם כיתוב 'פביה'?<br />ספק גדול לגבי העניין..

This comment was minimized by the moderator on the site

אבל יכול להיות שזו בכלל הראפיד האצ'בק לפי אתרים בחו"ל, אך הרכב דומה מידי לפאביה קומבי הנוכחית ובהאצ'בק אין חלון אחורי כזה גדול וקורת C כל כך דקה.

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location