פולקסווגן ID3 החשמלית זוכה לביקושים גדולים ביום הראשון לפתיחת פנקס ההזמנות לדגם.

 

יממה בלבד לאחר שפתחה על פנקס ההזמנות למהדורה ראשונה של פולקסווגן I.D3 החשמלית, 10,000 לקוחות מתעניינים שילמו מקדמה של 1,000 אירו בכדי לזכות בהזדמנות להיות הראשונים לרכוש את המהדורה הראשונה של הדגם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

המהדורה הראשונה של פולקסווגן ID3 נושאת תג מחיר של 40,000 אירו בגרמניה (לפני סובסידיה ממשלתית) והיא מבוססת על גרסת הביניים של ה-ID3 עם סוללה בקיבולת של 58kWh המספיקה לטווח נסיעה של 420 ק"מ. בנוסף, לקוחות המהדורה הראשונה יוכלו לבחור מבין 3 רמות גימור שונות והם יהיו זכאים לטעינה חינם לשנה (עד 2,000 kWh) בעמדות טעינה שהן חלק מרשת IONITY - מיזם רשת הטעינה המהירה באירופה של ב.מ.וו, דיימלר, פורד ופולקסווגן, רשת אשר תכלול עד אמצע 2020 מספר של 400 עמדות טעינה מהירות המאפשרות נסיעה בין ערים ראשיות ברחבי מערב אירופה. ניהול הטעינה מתבצע באמצעות אפליקציית WeCharge של פולקסווגן.

 

פולקסווגן ID.3
פולקסווגן ID.3.

פולקסווגן I.D 3 מבוססת על פלטפורמת MEB הייעודית לרכבים חשמליים אשר תשרת עשות דגמים חשמליים של פולקסווגן, סקודה, סיאט ואודי במהלך שנים הקרובות. לפולקסווגן I.D 3 מידות חיצוניות דומות לאלו של הגולף, אך בזכנות ההנעה החשמלית הקומפקטית היא נהנית מבסיס גלגלים ארוך יחסית של 2.75 מטר. הדגם ישווק עם מבחר של 3 סוללות שונות לבחירת הלקוחות, דגם בסיס עם טווח של 330 ק"מ, דגם ביניים עם טווח של 420 ק"מ ודגם בכיר עם טווח נסיעה משמעותי של 550 ק"מ. 

 

פולקסווגן I.D 3 היא המכונית הראשונה שפולקסווגן תשיק תחת משפחת דגמי ה-I.D החשמליים שלה. עד שנת 2025 פולקסווגן רוצה להיות היצרן הגדול בעולם לרכבים חשמליים עם 20 דגמים חשמליים מלאים ומכירות של מיליון רכבים חשמליים בשנה.

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location