יונדאי i30cw תשווק החל מאפריל עם מערכת מולטימדיה מתקדמת כסטנדרט ללא תוספת מחיר.

2013 יונדאי i30cw סטיישן - מערכת מולטימדיה כסטנדרט

החל מחודש אפריל 2013, כלמוביל, יבואנית יונדאי בישראל, תשווק את יונדאי i30cw סטיישן בדגם 1.6 ליטר, עם מערכת מולטימדיה מתקדמת עם מסך מגע צבעוני "7 כסטנדרט. הדגם ישווק במחיר זהה של 127,000 שקל לדגם 1.6 ליטר אוטו'.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

מערכת המולטימדיה החדשה כוללת דיבורית בלוטוס הכוללת גם בלוטוס אודיו מובנה המאפשר האזנה למוזיקה ישירות מכל מכשיר תומך, מערכת ניווט מתקדמת ומצלמת נסיעה לאחור המופעלת אוטומטית בשילוב הגיר להילוך אחורי.

 

רמת האבזור הגבוהה בדגם היוצא הייתה אחד היתרונות של ה-i30cw ואחת הסיבות שנוהגי רכב ליסינג בחרו בדגם הזה. בדגם החדש לעומת זאת, המשווק מזה מספר חודשים, מרשימת האבזור נעדרו מספר אביזרים שגרמו ללא מעט מקבלי רכב בליסינג, לבחור דווקא בפוקוס סטיישן בשל רמת אבזור בסיסית גבוהה יותר. עם קבלתה של מערכת המולטימדיה החדשה, ניתן לצפות כי יתרונות האבזור, המרווח לנוסעים (במיוחד עם מושבי בטיחות) ולמטען של ה-i30cw יגרמו ליותר נוהגי ליסינג לבחור בה ולא בפוקוס - הטובה, אך הצפופה והפחות פרקטית.

 

תגובות (6)

This comment was minimized by the moderator on the site

למרות שיבואני הרכב בארץ הם מהרווחיים ביותר בעולם ופועלים כקרטל לכל דבר. מידי פעם מישהו מהם מעלה מעט את הרמה הבסיסית של הרכב העממי( 127K עממי אלק חחחחחח) ואז לאט לאט כולם מתיישרים וכל הרכבים מגיעים...

למרות שיבואני הרכב בארץ הם מהרווחיים ביותר בעולם ופועלים כקרטל לכל דבר. מידי פעם מישהו מהם מעלה מעט את הרמה הבסיסית של הרכב העממי( 127K עממי אלק חחחחחח) ואז לאט לאט כולם מתיישרים וכל הרכבים מגיעים לרף החדש - בדיוק כמו המחיר - ההבדל לא יכול להיות גדול מידי אף פעם גם באיבזור אחרת דינך לדעוך ולהעלם - ראה ערך סוברו B3.

המשך קריאה
This comment was minimized by the moderator on the site

האם תהיה אפשרות לשדרג ? או שנמשיך להיות מאוכזבים ולא נוכל לענות לשיחות הטלפון כי הסירו את הכפתור מההגה?

This comment was minimized by the moderator on the site

באמת לא הגיוני שיש דיבורית ברכב אבל בשביל לענות לשיחות צריך לגעת בטלפון עצמו.<br />זה ממש לא בטיחותי, וכבר יצא לי לא פעם להגיע לכלל סכנה בגלל שעניתי לשיחת טלפון תוך כדי נהיגה.<br />חוסר...

באמת לא הגיוני שיש דיבורית ברכב אבל בשביל לענות לשיחות צריך לגעת בטלפון עצמו.<br />זה ממש לא בטיחותי, וכבר יצא לי לא פעם להגיע לכלל סכנה בגלל שעניתי לשיחת טלפון תוך כדי נהיגה.<br />חוסר נוחות משווע!!!<br /><br />מעניין אם באמת יהיה ניתן לשדרג את מע' המולטימדיה בדגמים הנוכחיים.<br />ללא ספק רכב מצויין, אבל חסכו בפרטים הקטנים.....

המשך קריאה
This comment was minimized by the moderator on the site

כלמוביל לא רוצים לתקן את הפאדיחה ולשוות כיסוי לתא מטען? זו ממש חוצפה שאין לי כיסוי בתא המטען. כבר שלחתי מכתב לכלמוביל ואמרתי שלא הייתי רוכש את הרכב לו ידעתי שהוא מגיע ללא כיסוי. חוצפה.

This comment was minimized by the moderator on the site

חברים בדקתי.<br />פשוט מאוד. בדגם אירופאי יש כפטורים יעודים על ההגה לשליטה על הנייד. בדגם מיובא לארץ הוציאו אותם. בדיחה עצובה. מה הטעם לקשר מכשיר למערכת מולטימדיה, אם אי אפשר לדפדף לענות על שיחות...

חברים בדקתי.<br />פשוט מאוד. בדגם אירופאי יש כפטורים יעודים על ההגה לשליטה על הנייד. בדגם מיובא לארץ הוציאו אותם. בדיחה עצובה. מה הטעם לקשר מכשיר למערכת מולטימדיה, אם אי אפשר לדפדף לענות על שיחות נכנסות. אם כבר ביטלתם כפתורים פיזיים, לפחות תאפשרו פונקציות במסך מגע (שדרוג גרסה קטן).<br />אני אישית לאחר בירור מעדיף שברולט קרוז SW. שם לא הורסים את החבילה בשביל לחסוך כמה גרושים.

המשך קריאה
This comment was minimized by the moderator on the site

המערכת בארץ זו התקנה מקומית, זה לא מקורי.

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location