אינפיניטי Q70 (אינפיניטי M בעבר), זוכה לעדכון העיצוב והאבזור ולראשונה מחוץ לסין, תוצע גם בגרסת בסיס גלגלים ארוך.

2014 אינפיניטי Q70 החדשה

אינפיניטי Q70, אינפיניטי M בעבר, מכונית הסאלון של אינפיניטי המתחרה במרצדס E קלאס ואודי A6, מתחדשת לשנת 2014 במתיחת פנים המוצגת כעת בתערוכת ניו יורק. מתיחת הפנים לדגם כוללת עדכון לעיצוב החיצוני, שדרוג קל לאבזור הדגם ולראשונה, הדגם יוצע גם בגרסת בסיס גלגלים ארוך, גרסה שהוצעה עד היום בשוק הסיני בלבד.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

חיצונית, אינפיניטי Q70 מיישרת קו עם שפת העיצוב העדכנית של אינפיניטי כפי שהוצגה עם ה-Q50 החדשה, זה כולל חזית מעודכנת פגוש קדמי חדש, גריל חדש וצמד פנסים ראשיים חדשים. פנסים אחוריים מבוססי תאורת LED ובעיצוב חדש, יחד עם עיצובים חדשים לחישוקי הגלגלים, משלימים את העדכון החיצוני בדגם.

 

תא הנוסעים נותר ללא שינוי למעט אפשרויות חדשות לשילובי הגימור בתא הנוסעים ותוספת של אביזרי נוחות ומערכת בטיחות.

 

השינוי המשמעותי ביותר בדגם, הוא כאמור הוספתה של גרסה עם בסיס גלגלים ארוך – תוספת של 144 מ"מ לכדי בסיס גלגלים באורך של 3,044 מ"מ. לפי אינפיניטי, גרסה זו מציעה את מרווח הרגליים הטוב בסגמנט של80 ס"מ. בגרסה זו ישנה נעילת ואקום לצמד הדלתות מאחור ובאינפיניטי מציידים שהדגם זכה לבידוד רעשים משופר.

 

היצע המנועים בדגם לא השתנה: 3.7 ליטר V6 עם 330 כ"ס, 3.5 ליטר היברידי עם 360 כ"ס ו-5.6 ליטר V8 עם 420 כ"ס. השוק האירופאי יקבל את הדגם גם עם מנוע 3.0 ליטר טורבו דיזל. כל המנועים משודכים לתיבת 7 הילוכים אוטו' המעבירה את הכוח אל הגלגלים מאחור. הנעה כפולה מוצעת כאופציה.

 

 

 

 

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location