פיאט מעניקה לדגמי ה-500L מתיחת פנים מקיפה, אך ממשיכה עם תיבת הילוכים רובוטית שלא תעזור לסיכויים של הדגם בשוק הישראלי.

 

סביר להניח שרובכם שכחתם בכלל שפיאט 500L משווקת בישראל, עם 54 יחידות שנמכרו מהדגם בשנה שעברה קשה להאשים אתכם. בכל מקרה, פיאט חושפת כעת את דגמי 2017 המחודשים של ה-500L וה-500L Living (גרסת השבעה מושבים של הדגם שתיקרא מעתה WAGON).

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

לפי פיאט, עם מתיחת הפנים לדגם כ-40% מהחלקים בדגם הוחלפו בכאלו חדשים. כדגם הנשען על שפת העיצוב של פיאט 500 העירונית, השינויים העיצוביים בדגם בסך הכל מיישרים קו עם דגמי 2017 המחודשים של ה-500, כולל עיצוב חדש לגריל הקדמי ופנסי הערפל, עיצוב חדש לפנסים מאחור ועוד.

 

בתא הנוסעים ניתן למצוא למעט שינויים, כולל עיצוב חדש לחלוטין ללוח המחוונים הכולל כעת מסך TFT צבעוני בגודל "3.5 עבור מחשב הרכב, גלגל הגה חדש, מערכת מולטימדיה Uconnect חדשה עם מסך מגע "7, הקונסולה בין המושבים עוצבה מחדש והתאורה האחורית של כל הפקדים הוחלפה לצבע לבן (במקום אדומה). בנוסף לכך נוכל למצוא גימור איכותי יותר, אופציות חדשות לריפודי המושבים ועוד.

 

כמו בדגם היוצא, פיאט 500L המחודשת תשווק בשלוש תצורות: Cross (טרקינג בעבר) במראה של רכב פנאי, Urban עבור דגם החמישה מושבים ו-Wagon עבור דגם השבעה מושבים (500L Living בעבר).

 

דגם הקרוס, כולל מעבר לחישוקי "17 בעיצוב ייחודי ולפלסטיקה המעניקה לו מראה של רכב פנאי גם הגבהת מרכב של 25 מ"מ ובורר מצב נהיגה השולטת על בקרת המשיכה. לבורר מצב Traction+ הפועל עד מהירויות של 30 קמ"ש ומאפשר לדגם לשפר את האחיזה בתחילת נסיעה על משטחים בעלי מקדם חיכוך נמוך, ומצב Gravity מוסיף בקרת ירידה במדרון.

 

היצע המנועים בדגם נותר כשהיה וכולל: מנוע 1.4 ליטר 95 כ"ס, מנוע 1.4 טורבו 120 כ"ס, מנוע 0.9 ליטר שני צילינדרים טורבו 105 כ"ס (TwinAir) ובגזרת מנועי הדיזל נמצא 1.3 ליטר טורבו דיזל 95 כ"ס ו-1.6 ליטר טורבו דיזל 120 כ"ס. המנועים משודכים לתיבת 5 או 6 הילוכים ידנית או לתיבת הילוכים רובוטית עם מצמד יחיד.

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location