דגמי 2018 המחודשים של ה- RS3 סדאן וספורטבק זכו למנוע משודרג עם 400 כ"ס, הפחתת משקל, עיצוב מעודכן ועם נתון תאוצה 0-100 מרשים של 4.1 שניות.

 

החידוש העיקרי בגרסאות הביצועים ל-A3 ספורטבק וה-A3 סדאן נמצא מתחת למכסה המנוע, שם אודי שדרגה משמעותית את מנוע ה-2.5 ליטר חמישה צילינדרים טורבו של הדגם (מ דובר בכמעט מנוע חדש לחלוטין) וכעת הוא מייצר הספק מרבי של 400 כ"ס בין 5,830-7,000 סל"ד ומומנט מרבי של 48.9 קג"מ בין 1,700-5,850 סל"ד, מדובר בשיפור של 33 כ"ס ו-1.5 קג"מ לעומת הגרסה הקודמת של מנוע זה. כמו בדגם היוצא, המנוע משודך לתיבת 7 הילוכים כפולת מצמדים s-tronic וכמובן למערכת הנעה כפולה "קוואטרו".

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

המנוע החדש עושה שימוש נרחב באלומיניום, מה שפחית ממשקל המנוע, ומחזית הדגם, משקל משמעותי של 27 קג"מ לטובת חווית נהיגה משופרת ותגובה חדה יותר להיגוי. השדרוגים האלו אפשרו לקצר את נתון התאוצה ב-0.2 שניות לכדי 4.1 שניות והמהירות המרבית נותרה מוגבלת אלקטרונית ל-250 קמ"ש.

 

2018 אודי RS3 תא הנוסעים
מאובזר יותר ועם מערכות בטיחות מתקדמות.

כיול ההיגוי בדגם עודכון וכך גם כיול המתלים, הקשיחים יותר לעומת הדגם הרגיל וכוללים הנמכת מרכב של 23 מ"מ לעומת הדגמים הרגילים. כאופציה בתוספת תשלום, ניתן לצייד את הדגם במערכת בולמים אדפטיביים עם מספר מצבי כיול לבחירת הנהג, מצבי כיול המשולבים בבורר מצבי הנהיגה (בכל הגרסאות) המשנה את מפת דוושת הגז, ההילוכים, המנוע וההיגוי בהתאם למצב אותו בחר הנהג.

בצד הוויזואלי, שני הדגמים מבוססים על דגמי 2017 המחודשים של משפחת דגמי ה-A3 וכוללים כמובן עיצוב ספורטיבי ואגרסיבי יותר לחזית ולפגוש האחורי, יחד עם חצאיות צד, יציאות מפלט בולטות ועוד. בשני הדגמים, כסטנדרט, נמצא תאורת LED מלאה, כולל תאורת החזית. תא הנוסעים, שזכה למספר שדרוגים, מוצע לראשונה כאופציה עם לוח המחוונים הדיגיטלי (Virtual Cockpit), בו משולב מסך TFT בגודל "12.3. מסך זה מאפשר לנהג לבחור בין שני מצבים: האחד, "קלאסי" - בעל מראה סטנדרטי ומוכר של לוח מחוונים עם חוגות ושאר פונקציות מוכרות כגון צריכת דלק, נתונים ממחשב הדרך ונתון של "זמן הקפת מסלול".

 

2018 אודי RS3 ספורטבק החדשה
RS3 ספורטבק המחודשת.

רמת האבזור בשני הדגמים זהה ועשירה וכוללת: פנסי תאורת LED מלא קדימה ואחורה עם איתות אחורי דינמי, בלימה אוטונומית עם Audi Front Assist, מושבי ספורט קדמיים עם כוונון גובה ותמיכת ירך משתנה, ריפודי עור, מפתח חכם, חלון גג פנוראמי, מתלי ספורט RS, בקרת אקלים דיגיטלית מפוצלת, מערכת Start & Stop, מערכת מולטימדיה MMI ומערכת Audi Sound System עם 10 רמקולים וסאבוופר, מסך צבעוני 7 אינץ', דיבורית BT, חישוק 19" עם 5 צלעות, מראות מתקפלות חשמלית, בלם יד חשמלי, ספוילר אחורי, הפעלה אוטומטית של מגבים ותאורה באמצעות חיישנים ועוד.

על זה ניתן להוסיף את חבילת RS Plus המוסיפה מושבי ספורט RS קדמיים עם תיפור יהלום, בקרת שיוט אדפטיבית, חיישני חניה קדמיים ואחוריים, מערכת סיוע לנהיגה בפקקי תנועה, מצלמה אחורית, מערכת שמע משודרגת של B&O עם 19 רמקולים, שמשות אחריות כהות, חישוקי "19 בעיצוב שונה עם צמיגים רחבים יותר מאחור, מערכת פליטה RS ועוד.

 

2018 אודי RS3 ספורטבק החדשה - מפרט טכני מלא להורדה.

2018 אודי RS3 סדאן - מפרט טכני מלא להורדה.

 

2018 אודי RS3 מחירון:

RS3 ספורטבק – 410,000 שקל

RS3 סדאן – 415,000 שקל

 49,900 שקל תוספת על חבילת RS Plus 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location