מרצדס CLS החדשה מצוידת בשפע של טכנולוגיה מתקדמת, תא נוסעים של ה-E קלאס, לראשונה עם 5 מושבים ומנועי שישה צילינדרים בטור חדשים וחזקים.

 

מרצדס חשפה אמש בתערוכת לוס אנג'לס את ה-CLS החדשה לשנת 2018, דור שלישי למכונית הקופה 4 דלתות היוקרתית של המותג, אשר המציאה את הסגמנט הזה, והמתחרה של מרצדס לאודי A7 ספורטבק החדשה אשר הוצגה בחודש שעבר.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

עיצוב הדגם מזוהה מיד עם שני הדורות הקודמים של ה-CLS, אך הפעם מרצדס בחרה בקווים נקיים יותר למרכב, המזכירים יותר את הדור הראשון של הדגם מאשר את השני, והמדגישים את החזית האגרסיבית של הדגם החדש בגרסאות ה- Edition 1, הגרסאות הרגילות יותר מציגות חזית אגרסיבית קצת פחות. 

 

2018 מרצדס CLS החדשה תא הנוסעים
לראשונה עם ספסל אחורי לשלושה נוסעים במקום שניים בלבד.

תא הנוסעים של ה- CLS החדשה נלקח ישירות מה-E קלאס, עליה הדגם מבוסס, אך הוא זכה למספר עדכונים כולל אפשרויות שונות לגימור, גלגל הגה חדש שנלקח ישירות מה-S קלאס ועיצוב שונה לפתחי המיזוג. גם תאורת האווירה בדגם שודרגה וכוללת אפשרות בחירה מבין 64 צבעים ובנוסף, צבא תאורת האווירה משתנה רגעית בהתאם לשינוי המתבצע בבקרת האקלים, אדום לחם יותר וכחול לקר יותר.

 

אם עדיין לא הצצתם בתמונות, נוכל לספר לכם כי לראשונה, ה-CLS מציעה חמישה מושבים ולא ארבעה בלבד כמו בשני הדורות הראשונים של הדגם. נפח תא המטען בדגם גדל ועומד כעת על 520 ליטר כאשר את הספסל האחורי ניתן לקפל ביחס של 40/20/40. למרצדס CLS החדשה אורך של 5,087 מ"מ, רוחב של 1,890 מ"מ, גובה של 1,435 מ"מ ובסיס גלגלים של 2,939 מ"מ, לעומת הדגם היוצא היא בעיקר ארוכה יותר (147 מ"מ) ובעלת בסיס גלגלים ארוך יותר (61 מ"מ).

עם תחילת השיווק בשנה הבאה, תוכלו לקבל את ה-CLS החדשה עם מבחר של שלושה מנועים, שני מנועי דיזל ומנוע בנזין אחד, כולם משודכים לתיבת 9 הילוכים אוטו' ולהנעה כפולה 4MATIC. כל המנועים חדשים ומבוססים על מנוע השישה צילינדרים בטור החדש של מרצדס בנפח של 3.0 ליטר.

 

גרסת הבנזין הבכירה CLS 450 4MATIC, עד להגעת דגמי AMG, בעלת הספק מרבי של 370 כ"ס ומומנט מרבי של 51 קג"מ. הדגם מצויד במערכת מיקרו היברידית EQ Boost ומערכת חשמל במתח של 48V, המערכת מוסיפה בעת הצורך (אך בעיקר נועדה לתחילת נסיעה חלקה והתנעה שקטה) 22 כ"ס ו-25.4 קג"מ. לפי מרצדס, נתון התאוצה 0-100 קמ"ש בדגם זה עומד על 4.8 שניות וצריכת הדלק המשולבת על 13.3 ק"מ לליטר.

 

דגמי הדיזל הבכיר, CLS 400d 4MATIC, בעל הספק מרבי של 340 כ"ס ו-71.3 קג"מ ודגם הדיזל הבסיסי, CLS 350d 4MATIC, בעל הספק מרבי של 286 כ"ס ו-61.6 קג"מ. בשני הדגמים צריכת הדלק המשולבת עומדת על 17.8 ק"מ לליטר ונתון התאוצה 0-100 קמ"ש עומד על 5.0 שניות ו-5.7 שניות בהתאמה.

רשימת אבזור הנוחות והבטיחות בדגם ארוכה כעומק הכיס ורוב המערכות הנהיגה המתקדמות אשר הוצגו ב-S קלאס המחודשת מוצעות גם ב-CLS החדשה. כך לדוגמה נמצא את פנסי ה-multibeam LED האדפטיביים אם טווח הארה של 650 מטר, מתלי אוויר אדפטיביים, שינוי זווית המושבים במקרה של סכנת תאונה להפחתת עוצמת הפגיעה, מעבר אוטונומי של נתיבים בלחיצה על מוט האיתות ועוד ועוד. חלק מהמערכות מוצעות כסטנדרט וחלקן כאופציה.

 

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

עוף מוזר ומיותר. כנ"ל אאודי A7

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location