אודי העניקה ל-Q3 החדש עיצוב ספורטיבי, תא נוסעים איכותי ומרווח יותר עם שני מסכים כסטנדרט, מנועים בהספקים של 150-230 כ״ס ושפע של מערכות בטיחות מתקדמות.

 

לאחר שזכינו אמש להצצה מוקדמת לדגם בתמונות שדלפו לרשת, אודי חושפת כעת רשמית את ה-Q3 החדש, דור שני לקרוסאובר הקומפקטי של החברה המתחרה ב-X1 של ב.מ.וו, בוולוו XC40 החדש ועוד. אודי Q3 החדש זכה לעיצוב ספורטיבי ובעל נוכחות בהשראת הקרוסאובר הבכיר והחדש של אודי, ה-Q8, ויחד עם זה גם לתא נוסעים חדש ומרשים למראה, שפע של טכנולוגיה ומנועים חדשים בהספקים של עד 230 כ״ס בדגמים הרגילים.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

Q3 החדש מבוסס על פלטפורמת MQB המודולרית, קשיחה וקלה משמעותית מזו של הדגם היוצא, וכפועל יוצא הוא גדול משמעותית מהדגם הנוכחי, עם אורך של 4,485 מ״מ הוא ארוך יותר ב-97 מ״מ, עם רוחב של 1,856 מ״מ הוא רחב יותר ב-25 מ״מ, עם גובה של 1,585 מ״מ הוא נמוך סמלית ב-5 מ״מ. בסיס הגלגלים התארך לכדי 2,680 מ״מ, תוספת של 75 מ״מ, ובאודי מציינים שיפור במרווח לנוסעים בכל הכיוונים - ברכיים, ראש וכתפיים.

 

2019 אודי Q3 החדש תא הנוסעים
מרשים, מרווח ואיכותי יותר ועם שפע של טכנולוגיה.

מאחורי דלת תא המטען החשמלית, הניתנת לפתיחה ללא מגע בדגמים עם מפתח חכם, נמצא תא מטען גדול ממדים בנפח של 530 ליטר אותו ניתן להגדיל לכדי נפח של 675 ליטר בזכות העבודה שהשורה השנייה נעה על מסילה באורך של 15 ס״מ. את המושבים מאחור ניתן לקפל ביחס של 40:20:40 ולקבל תא מטען שטוח בנפח של 1525 ליטר.

 

אל העיצוב החיצוני המלוטש והספורטיבי, אודי הצמידה תא נוסעים מרשים למראה המעוצב בהשראת תא הנוסעים של ה-Q8. בקונסולה המרכזית נמצא מסך מגע המשרת את מערכת המולטימדיה MMI העדכנית של אודי, דגמי הבסיס מצוידים במסך ״8.8 והדגמים הבכירים יותר עם מערכת ניווט מצוידים במסך ״10.1. לוח המחוונים בדגם הוא דיגיטלי כסטנדרט |(Audi virtual cockpit) עם מסך בגודל ״10.25 ואלו שיבחרו בשדרוג למערכת ניווט ישודרגו למסך ״12.3. לוח המחוונים מאפשר בחירה מבין 3 מצבי תצוגה, כולל מצב ׳ספורט׳ חדש.

 

2019 אודי Q3 החדש תא הנוסעים
שני מסכים כסטנדרט.

בנוסף נמצא 4 כניסות USB, שתיים מאחור יחד עם שקע 12V ושתיים מלפנים שאחת מהן היא כניסת USB Type-C - לראשונה ברכב נוסעים למיטב הבנתנו ואין ספק כי זה יהיה הסטנדרט החדש. כניסת טייפ C תאפשר פעולה מהירה יותר בשימוש באנדרואיד אוטו או אפל קאר-פליי. כמו בשאר הדגמים העדכניים של אודי לדגם תפעול קולי טבעי מתקדם ועם החיבור הקבוע לרשת ניתן לקבל מידע בזמן אמת כולל לדוגמה תמונות, מידע ומפות למקומות בילוי ומסעדות.

 

אודי Q3 החדש עם חבילת S-Line
אודי Q3 החדש עם חבילת S-Line.

היצע המנועים בדגם יכלול מבחר של 5 מנועים, שלושה מנועי בנזין ושני מנועי דיזל. מבחר מנועי הבנזין כולל מנוע 1.5TFSI עם 150 כ״ס והנעה קדמית (TFSI 35) או 2.0TFSI בהספקים של 190 כ״ בדגם TFSI 40 או 230 כ״ס עם הנעה כפולה כסטנדרט בדגם TFSI 45, כל המנועים משודכים לתיבת 6 הילוכים ידנית או 7 הילוכים S-tronic. היצע מנועי הדיזל כולל מנוע 2.0TDI בשני הספקים של 150 כ״ס או 190 כ״ס.

בתחום הבטיחות נוכל למצוא בלימה אוטונומית עם זיהוי הולכי רגל, בקרת שיוט אדפטיבית עם שליטה על ההיגוי (השארת הרכב במרכז הנתיב), ניטור שטחים מתים כולל תנועה חוצה מאחור ובלימה בעת הצורך, מצלמת 360 מעלות, אור גובה אוטומטי ואדפטיבי במקרה של הדגמים המצוידים בתאורת LED MATRIX, בקרת סטייה מנתיב אקטיבית ועוד.

 

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

כמובן שלארץ הוא יגיע במינימום אבזור וכל תוספת תעלה הון

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location