מאזדה 6 החדשה מציעה עיצוב מוכר אך מלוטש ויוקרתי יותר למראה ותא נוסעים חדש לחלוטין העשוי ברמה גבוהה ומעניק תחושת פרימיום. מנוע ה-2.5 ליטר 195 כ״ס הופך למנוע העיקרי של הדגם ומערכות בטיחות מתקדמות מוצעות כסטנדרט.

 

דלק מוטורס, יבואנית מאזדה בישראל, מודיעה על תחילת השיווק של מאזדה 6 החדשה בישראל. דגמי 2019 של מאזדה 6 הם למעשה מתיחת פנים מקיפה מאוד לדגם היוצא, כמעט דגם חדש לחלוטין, עם עיצוב מלוטש יותר, תא נוסעים חדש לחלוטין וברמה גבוהה יחד עם תוספת של מערכות בטיחות מתקדמות.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

מאזדה 6 החדשה תשווק בישראל עם מנוע 2.5 ליטר 195 כ״ס כמנוע העיקרי, מנוע ה-2.0 ליטר 165 כ״ס יוצע ברמת גימור אחת בסיסית בלבד - דגם ״ליסינג״. הלקוחות יוכלו לבחור מבין שלוש רמות גימור עשירות, כולן עם מערכות בטיחות מתקדמות כסטנדרט - כולל בלימה אוטונומית ובקרת שיוט אדפטיבית. מחירים החל מ-170 אלף שקל ועד ל-200 אלף שקל.

 

2019 מאזדה 6 החדשה
עיצוב מלוטש.

לא תתקשו לזהות את קווי העיצוב של הדגם היוצא בשש החדשה, עליהם מאזדה הלבישה חזית חדשה הכוללת עיצוב חדש לפנים הראשיים (LED עם 20 יחידות תאורה נפרדות) ועיצוב ״יוקרתי״ יותר לגריל הקדמי בהשראת שפת העיצוב של ה-CX-5. עדכון נוכל למצוא גם בעיצוב הפנסים האחוריים ובפגוש האחורי, ועיצובים חדשים לחישוקי הגלגלים מסכמים את העדכון החיצוני לדגם. מידות הדגם נותרו ללא שינוי עם אורך של 4,870 מ״מ, רוחב של 1,840 מ״מ ובסיס גלגלים של 2,830 מ״מ. נפח תא המטען במרכב הסדאן עומד על 480 ליטר.

 

הפלטפורמה ממשיכה אמנם מהדגם היוצא, אך מאזדה ביצעה שלל שיפורים ושדרוגים בכדי להעניק לנהג והנוסעים חווית נסיעה נוחה, שקטה ומהנה יותר. הבולמים והקפיצים הוחלפו, הותקנו מוטות מייצבים חדשים וגם מערכת ההיגוי זכתה לעדכונים. חומרי בידוד שנוספו בשלל מקומות ידאגו לתא נוסעים שקט יותר ותכנון מחדש למושבים, שמאזדה מאוד מתגאה בו, יאפשר נוחות טובה יותר לנהג ולשאר הנוסעים. 

 

2019 מאזדה 6 החדשה תא הנוסעים
מרשים בעיצוב, איכות ובאבזור.

לעומת העיצוב החיצוני המוכר, תא הנוסעים כבר חדש לחלוטין ומציג קפיצת מדרגה גבוהה בכל הקשור לעיצוב - הנקי, ואיכות החומרים המותירה רושם של רכב פרימיום. מעבר לנסיעה שקטה יותר בזכות תוספת רבה של חומרי בידוד רעשים, תא הנוסעים המרשים מציע גם מערכת מולטימדיה חדשה עם מסך מרכזי ״8 - תומכת אפל-קאר-פליי, תפעול קולי באמצעות Siri וניווט WAZE - ותפעול באמצעות חוגה בין המושבים, מערך שליטה חדש על בקרת האקלים המפוצלת - עם יציאות לאחור, לוח מחוונים חדש ומודרני עם מסך ״7 במרכזו ושפע של אבזור נוחות ובטיחות.

 

מאזדה 6 החדשה - מנועים:

מאזדה 6 החדשה ממשיכה עם מנועי SkyActiv המוכרים בנפחים של 2.0 ליטר ו-2.5 ליטר, אך הפעם מנוע ה-2.5 ליטר הוא המנוע העיקרי של הדגם. שני המנועים מצוידים בדור השני של מערכת GVC ומשודכים לתיבת 6 הילוכים אוטו׳ - עדכנית.

למנוע ה-2.5 ליטר הספק מרבי של 195 כ״ס ומומנט מרבי של 26.1 קג״מ. הביצועים נותרו ללא שינוי עם 8.2 שניות 0-100 קמ״ש ומהירות מרבית של 223 קמ״ש. צריכת הדלק המשולבת עומדת על 14.5 ק״מ לליטר.

 

מנוע ה-2.0 ליטר מציע הספק מרבי של 165 כ״ס ב-6,000 סל״ד ומומנט מרבי של 21.7 קג״מ ב-4,000 סל״ד. עם מנוע זה לדגם נתון תאוצה 0-100 קמ״ש של 10.5 שניות, מהירות מרבית 209 קמ״ש וצריכת דלק משולבת של 16.1 ק״מ לליטר.

 

2019 מאזדה 6 החדשה
מערכת בטיחות מתקדמות כסטנדרט בכל רמות הגימור.

2019 מאזדה 6 - אבזור ובטיחות:

כאמור, מאזדה 6 החדשה תשווק עם מערכות הבטיחות המתקדמת i-ACTIVSENSE של מאזדה כסטנדרט בכל רמות הגימור. רשימת המערכות כוללת בלימה אוטונומית עם זיהוי הולכי רגל (10-80 קמ״ש), בקרת שיוט אדפטיבית בכל טווח המהירויות כולל עצירה והמשך נסיעה, מצלמת 360 מעלות, בקרת סטייה מנתיב אקטיבית, מגביל מהירות בשילוב עם זיהוי תמרורים ועוד. למעט רמת הגימור הבסיסית לקשרי, שתי רמות הגימור הבכירות יותר כולל בנוסף ניטור שטחים מתים ורמת הגימור הבכירה Signature מוסיפה תאורה ראשית אדפטיבית.

 

רמת הגימור Luxury הבסיסית כוללת, בין היתר: מולטימדיה ״8 ומערכת שמע עם 6 רמקולים, בקרת אקלים מפוצלת, בקרת שיוט, בלם יד חשמלי עם פונקציית החזק, קיפול חשמלי למראות הצד, חישוקי סגסוגת ״17, חלון גג (בדגם 2.5 ליטר) דיבורית BT, שליטה מההגה, מראה מרכזית מתכהה אוטומטית, שלוש כניסות USB - אחת מאחור, ריפודי עור ועוד. רמת הגימור Premium מוסיפה לרשימה חישוקי סגסוגת ״19, חלונות כהים מאחור, כניסה ללא מפתח, תצוגה עילית צבעונית, וילון אחורי חשמלי ועוד. רמת הגימור הבכירה Signature מוסיפה מסך ״7 בלוח המחוונים, ריפודי עור נאפה, אוורור במושבים הקדמיים, תאורת אווירה LED בתא הנוסעים מורחבת, מערכת שמע של BOSE עם 11 רמקולים, גימור עץ בתא הנוסעים ועור הפוך בדלתות ועוד. 2019 מאזדה 6 החדשה - מפרט טכני מלא להורדה.

2019 מאזדה 6 החדשה - מחירון:

2.0 לקשרי - 169,900 ₪

2.5 ליטר לקשרי - 179,900 ₪

2.5 ליטר פרימיום - 189,900 ₪

2.5 ליטר סיגנצ׳ר - 199,900 ₪

 

תגובות (7)

This comment was minimized by the moderator on the site

לו במחירים האלה היו מביאים את גרסת ה 2.5 טורבו, הרכב היה הופך בן לילה למלך המכירות של הקטגוריה כולה. במדינתנו אוהבים יפני בכלל ומאזדה בפרט! אך עם מנוע אטמוספרי, הרבה מהלקוחות יירתעו ויפךו שבי בידי...

לו במחירים האלה היו מביאים את גרסת ה 2.5 טורבו, הרכב היה הופך בן לילה למלך המכירות של הקטגוריה כולה. במדינתנו אוהבים יפני בכלל ומאזדה בפרט! אך עם מנוע אטמוספרי, הרבה מהלקוחות יירתעו ויפךו שבי בידי הכוכבת מצ'כיה שתפסה את הבכורה. חבל דלק מוטורס!! חבל !!

המשך קריאה
This comment was minimized by the moderator on the site

המנוע 2.5 טורבו לא קיבל תקינה אירופאית.
ולא משנה כמה דלק מוטורס רוצים או לא רוצים, המנוע כרגע לא יגיע ארצה...

This comment was minimized by the moderator on the site

למיטב ידיעתי אתה טועה ומטעה
אין מניעה מטעם משרד התחבורה לייבא רכב עם תקינה אמריקאית לישראל תבדוק את עצמך

This comment was minimized by the moderator on the site

המאזדה 6 דגם הטורבו משווק לשווקים נבדלים ומצומצמים אסטרטגיית שיווק תמוהה שלדעתי לא קוראת את הצרכים המוטוריים המתקדמים של קהלי היעד הרלוונטיים שכברירת מחדל נוטשים את המותג לטובת המתחרים המוגדשים...

המאזדה 6 דגם הטורבו משווק לשווקים נבדלים ומצומצמים אסטרטגיית שיווק תמוהה שלדעתי לא קוראת את הצרכים המוטוריים המתקדמים של קהלי היעד הרלוונטיים שכברירת מחדל נוטשים את המותג לטובת המתחרים המוגדשים וחבל
המאזדה 6 דגם הטורבו ניחן בכל המאפיינים הנחוצים להתמצב כמוביל בסיגמנט רכב מדהים בעיצובו החיצוני והפנימי ופנינה מוטורית לשוחרי ביצועים 250 כס ומומנט מכובד למעלה מ 40 קגמ
מאזדה
ייצרתם רכב מדהים הגיע הזמן שתמנפו אותו לפריצת שיווקית עולמית כראוי לדגם הדגל שלכם ותתמצבו כפרימיום בקטגוריה

המשך קריאה
This comment was minimized by the moderator on the site

המאזדה 6 סיגנצר טורבו נמכר במחירים גבוהים יותר באמריקה מאשר הדגם האטמוספרי ובצדק
שימצבו את הדגם הזה כפרימיום נבדל ויתמחרו אותו במחיר גבוה יותר מהאטמוספרי ובמחר תחרותי מול הסופרב ולטעמי הרכב הזה...

המאזדה 6 סיגנצר טורבו נמכר במחירים גבוהים יותר באמריקה מאשר הדגם האטמוספרי ובצדק
שימצבו את הדגם הזה כפרימיום נבדל ויתמחרו אותו במחיר גבוה יותר מהאטמוספרי ובמחר תחרותי מול הסופרב ולטעמי הרכב הזה יכבוש את מקומו כמוביל בסיגמנט ובצדק

המשך קריאה
This comment was minimized by the moderator on the site

מסכים עם המגיבים,
מנוע מיושן גם אם העלו את ההספק הרכב לא באמת בליגה
אם יביאו את הרכב עם מנוע 2.5 ליטר טורבו זה משנה את הסיפור
זה יהפוך לרכב מדהים לא פחות טוב מהאירופאיות ומהקוריאניות,
חבל...

This comment was minimized by the moderator on the site

רכב מעולה שנותן תמורה מלאה לכסף
מאזדה (זה פורד) טויטה וניסן (רנו) הן היפניות המובילות

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location