מרצדס מעניקה מתיחת פנים לדגמי הביצועים AMG 63 4MATIC של ה-GLC וה-GLC קופה. המנוע נותר ללא שינוי עם הספק מרבי של 476-510 כ״ס.

 

לאחר שחשפה מוקדם יותר השנה את דגמי 2019 המחודשים של ה-GLC וה-GLC קופה, מרצדס AMG חושפת את גרסאות הביצועים הבכירות של הדגמים, GLC 63 ו-GLC 63 קופה. שני הדגמים יוצגו השבוע בתערוכת ניו יורק, לצידו של ה-GLS החדש.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

בחזית הדגמים, שהוצגו לפני פחות משנתיים, נמצא את אותו מנוע ה-4.0 ליטר V8 בי-טורבו המשרת כיום את רוב דגמי AMG-מרצדס הבכירים. הנתונים נותרו ללא שינוי עם הספק מרבי של 476 כ"ס ומומנט מרבי של 66.2 קג"מ בדגמים הרגילים והספק מרבי 510 כ"ס ומומנט מרבי של 71.35 קג"מ בדגמי ה-S. תחנת הכוח הזו מספיקה לנתון תאוצה 0-100 קמ״ש של 4.0 שניות או 3.8 שניות בדגמי ה-S. המהירות המרבית עומדת על 250 קמ״ש בדגמים הרגילים, 270 קמ״ש עם תוספת של חבילת AMG Driver ו-280 קמ״ש בדגמי ה-S.

 

2019 מרצדס GLC 63 קופה
מרצדס GLC 63 קופה.

כסטנדרט, כל הדגמים כוללים תיבת 9 הילוכים אוטומטית AMG SPEEDSHIFT MCT 9 כפולת מצמדים, מערכת הנעה כפולה +4MATIC לדגמי ביצועים, בורר מצבי נהיגהAMG DYNAMIC SELECT ובורר ניהוג דינאמי AMG DYNAMICS. לעומת הגרסאות היוצאות כל הדגמים מצוידים כעת בדיפרנציאל מוגבל החלקה נשלט אלקטרונית (בעבר רק בדגמי S) ומצב slippery בבורר מצבי הנהיגה למניעה של אפקט הציפה. שני הדגמים נשענים על בולמים אדפטיביים וקפיצי אוויר AMG RIDE CONTROL+.

בצד הוויזואלי, בדומה לגרסאות הרגילות, נוכל למצוא עיצוב חדש לפנסי החזית, עיצוב חדש לפנסי הזנב, אופציה חדשה לחישוקי ״21, צבע גרפיט אפור חדש ועיצוב חדש לסופיות האגזוז. השינויים הוויזואליים מינורים למדי ובכדי לזהות את הדגמים החדשים תאלצו להתרכז בחתימת תאורה ה-LED בפנסים הראשיים או בתאורת ה-LED החדשה בפנסים מאחור.

 

2019 מרצדס GLC 63 amg תא הנוסעים
שדרוג טכנולוגי משמעותי לתא הנוסעים.

שינויים גדולים יותר אנחנו מוצאים בתא הנוסעים עם לוח מחוונים דיגיטלי ״12.3 המחליף את הלוח האנלוגי ובמרכז הדשבורד נמצא את מערכת המולטימדיה העדכנית של מרצדס, MUBX, עם מסך מגע ״10.25 ותפעול קולי טבעי על שלל מערכות הרכב והרחבה לאנדרואיד אוטו ואפל קאר-פליי.בנוסף נמצא גם גלגל הגה AMG חדש עם כפתורי מגע הכולל בדגמי ה-S כפתורי שליטה מהירה על בורר מצבי הנהיגה ובקרת היציבות. מערכת המולטימדיה ולוח המחוונים כוללים ממשק תצוגה ייעודי לדגם ביצועים כולל נתוני נהיגה שונים.