שברולט אקווינוקס מצטייד בישראל בבלימה אוטונומית, בקרת סטייה מנתיב אקטיבית, אור גבוה אוטו' ובמערכת למניעת שכחת ילדים במושב האחורי.

 

קבוצת UMI, יבואנית שברולט בישראל, משדרגת את אבזור הבטיחות של הקרוסאובר שברולט אקווינוקס ומעתה, הדגם ישווק כסטנדרט עם מערכות בטיחות מתקדמות, בכל רמות הגימור, כסטנדרט.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

במסגרת עדכון רמות הגימור יתווספו מערכות הבטיחות הבאות: רמת הגימור LS כולתת מעתה בלימה אוטונומית עם זיהוי הולכי רגל, בקרת סטייה מנתיב אקטיבית, אור גובה אוטו' ומערכת ייחודית Rear seat reminder המסייעת במניעה של שכחת ילדים במושב האחורי.רמת הגימור LT+ החדשה, המחליפה את רמת הגימור LT, ותשווק בנוסף עם ניטור שטח מת בצידי הרכב והתרעה על תנועה חוצה מאחור.

 

שברולט אקווינוקס
שברולט אקווינוקס.

שברולט אקווינוקס משווק עם מנוע 1.5 ליטר טורבו 170 כ"ס ו-28 קג"מ המשודך לתיבת 6 הילוכים אוטו', מספיק ל-9.0 שניות 0-100 קמ"ש ומהירות מרבית של 182 קמ"ש. שברולט אקווינוקס מציע מרווח גדול יותר לנוסעים ומטען מהמקובל ברמת המחיר שלו, כולל נפח תא מטען ענק בנפח של 846 ליטר ואפשרות להושיב בנוחות 3 נוסעים בוגרים במושב האחורי.

 

ברשימת האבזור של הדגם נמצא, בנוסף למערכות הבטיחות המתקדמות החדשות שנוספו עתה: מולטימדיה "7 מקורית עם הרחבה לאנדרואיד אוטו ואפל קאר-פליי, חישוקי סגסוגת "17, מצלמה אחורית, מפתח חכם - כניסה והתנעה, ביטול רעשים אקטיבית להפחתת הרעשים החודשים לתא הנוסעים, בלם יד חשמלי, דיבורית BT ועוד.

 

רמת הגימור LT+ מוסיפה לרשימה מסך "8 למערכת המולטימדיה, שתי כניסות USB מלפנים ואחד נוסף, בקרת אקלים מפוצלת, מושב נהג חשמלי, דלת תא מטען חשמלית, תאורה ראשית קסנון, שמשות כהות, התנעה מאחור ועוד. שברולט אקווינוקס - מפרט טכני מלא להורדה.

 

שברולט אקווינוקס
שברולט אקווינוקס.

 

אור קליין סמנכ"ל מכירות ומוצר קבוצת UMI: "האקווינוקס עם מנוע טורבו מהחזקים בסגמנט, ממדים לא שגרתיים ותא מטען ענק מספק שימושיות גבוהה מהרגיל לנוסעים, כעת, עם תוספת מערכות הבטיחות האקטיבית ותמחור אטרקטיבי האקווינוקס הוא אחד מהדגמים הכדאיים בסגמנט. האקווינוקס ביחד עם הבלייזר, הטראורס ודגמים נוספים שיגיעו בהמשך מאפשר ל-UMI להציע רכבים ייחודיים למגוון רב של לקוחות בפלחים המבוקשים ביותר".

2020 שברולט אקווינוקס מחירון:

אקווינוקס LS - מחיר 149,990 ₪

אקווינוקס LT+ - מחיר 164,990 ₪