יבואני הרכב מציגים מגוון מסלולרי רכישה כמענה לתקופה הנוכחית תחת מגפת הקורונה ולצד כל מיני מסלולי מימון שונים, חלקם מציגים פתרונות מקוריים יותר.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

כלמוביל, יבואנית מכוניות יונדאי ומיצובישי בישראל, יוצאת במהלך ראשון מסוגו שייקרא "כלמוביל בראש שקט", אשר מגן על לקוח אשר קנה את אחד מדגמי יונדאי או מיצובישי ואיבד את מקום עבודתו במהלך 6 החודשים הראשונים מיום הרכישה.

 

מיצובישי ASX
מיצובישי ASX החדש.

בדרך זו, מעניקה כלמוביל ללקוח הגנה פיננסית ורשת ביטחון ברכישת רכב חדש, במסגרתם יוכל להחזיר את הרכב ולקבל את כספו בניכוי ירידת הערך בהתאם לתקופה ולדגם הנרכש.

בכלמוביל מציינים כי "מדובר בצעד חסר תקדים וייחודי בענף הרכב, אשר מקל בתקופה הנוכחית על ההחלטה ברכישת רכב חדש. התכנית "כלמוביל בראש שקט" תציע בעתיד הקרוב מגוון פתרונות ייעודיים לטובת הצרכן הישראלי".

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

כן , אבל בעסקה של כלמוביל עדיין אתה סופג את הירידת ערך צעד נחמד , אבל עולה לא מעט , עדיף לרכוש יד שנייה , מבחינת העלויות והמחירים, יש סוכניות או סניפים של טרייד מוביל שמתעסקים רק בזה אנחנו רכשנו...

כן , אבל בעסקה של כלמוביל עדיין אתה סופג את הירידת ערך צעד נחמד , אבל עולה לא מעט , עדיף לרכוש יד שנייה , מבחינת העלויות והמחירים, יש סוכניות או סניפים של טרייד מוביל שמתעסקים רק בזה אנחנו רכשנו איוניק בת שנתיים כמו חדשה מבלי לספוג עלויות של יד ראשונה וזה הרבה יותר כדאי היום

המשך קריאה
There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location