יחד עם הצגתה של האוקטביה החדשה, סקודה הציגה את מערכת המולטימדיה (MIB-3) החדשה שלה אשר תוצע בשתי גרסאות עם מסכים בגדלים של "8.25 או "10.25. המערכת מאפשרת שליטה רחבה יותר על מערכות הרכב השונות כולל שליטה על בקרת האקלים באמצעות פס מגע עליו מחליקים את האצבע ובאופן דומה, שליטה על עוצמת השמע (תקף רק למערכת הבכירה עם מסך "10.25).

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

המערכת כוללת ממשק גרפי חדש עם מסך בית המזכיר שימוש במכשיר סלולרי כולל מגירת אפליקציות, וילון התראות, מסך בית עם אריחים אקטיביים (ווידג'טים) המציגים נתונים המערכות השונות, כגון אנשי קשר נבחרים, מסך ניווט מוקטן, ממשק שליטה מהיר על הרדיו ועוד.

השליטה על המסך מתבצעת כמובן באמצעות מגע ישיר במסך אך גם באמצעות מחוות ידיים וכן באמצעות תפעול קולי טבעי הנכנס לפעולה באמצעות הפקודה "אוקיי לאורה" (Okay LAURA). התפעול הקולי מאפשר, לדוגמה, להכניס יעד למערכת הניווט, לשלוט על בקרת האקלים באמצעות פקודות פשוטות כמו "חם לי או קר לי" להתקשר לאנשי הקשר ועוד.

המערכת כוללת חיבור קבוע לרשת האינטרנט באמצעות eSim דבר המאפשר קבלת שירותי רשת שונים וכן עדכונים למערכת OTA. המערכת כוללת כמובן הרחבה לאנדרואיד אוטו ואפל קאר-פליי, החיבור לאפל קאר-פליי אפשרי גם בצורה אלחוטית (Wi-Fi) אך לאנדרואיד אוטו תאלצו להתחבר באמצעות שקע ה-USB (בהמשך צפוי עדכון למערכת שיאפשר חיבור אלחוטי גם לאנדרואיד).

 

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

מערכת מרשימה רק חבל שהכל רק באמצעות מגע. שילמדו ממערכת iDrive. הרבה יותר נוח ובטוח.

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location